Skocz do zawartości
oktawia1988

grzybica u koni

Polecane posty

oktawia1988    13

Witam, zauwazylam u mojego kucyka lupiez i 2 takie ,, lyse placki"  na szyii, czy to moze byc grzybica? Jak to leczyc?

agromatik    235

Jeżeli na granicy miedzy plamą a zdrową skórą jest zgrubienie to jest to grzybica. Kup u weta coś w rodzaju fungiderminu i regularnie stosuj.

"Bóg nienawidzi tego, co sobie robimy w jego imieniu."

luqasz17    48

A może łupież? jeśli tak to można zastosować zwykła naftę.

Wiadomość z agroFakt.pl

oktawia1988    13

Byl weterynarz,odrobaczyl ja, i  stwierdzil ze to nie grzybica, ale on nie wie od zego te plamy. Lupiez ma, luqasz17, a ta nafta to ja wysmarowac? i nie bedzie pozniej ,,lepka" dodam ze konik jest uzywany w hipoterapii.

Dziekuje za odpowiedzi

luqasz17    48

Możesz nalać nafty na rękę lu szmatkę i wsmarowywać, albo zamiast nafty można spróbować olejem jadalnym takim z biedronki smarować te plamy też powinno pomóc.

bhdemeter    36

Wstaw zdjęcia tego na forum albo wyślij mi n priv to powiem ci co to jest.

soltys13    37

Wykąp konia w Manusan   dostępny w aptece    ale  tylko raz     1 nakrętka na  5 litrowe wiadro wody.   Twój koń ma  łupież  i wszy .

Lub   w sklepei jeżdzieckim specjalny płyn do kąpieli konia   np  Leovet  ,LaQuiba Absorbine

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ferdek07
      czy ma ktoś takie urządzenie czy jest dokładne i czy można zwykłym krawieckim centymetrem zmierzyć i obliczyć masę bydlęcia
    • Przez pampam
      Witam! czy ktos posada kozy w mieście? Widziałam w internecie takie mniejsze gatunki i to mnie zainteresowało. Czy ktoś wie jaki to gatunek? Czego takie zwierzęta potrzebują? Tak jak w temacie, mieszkam w mieście na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych, boje sie trochę że mam na nie za mało miejsca i ogólnie że nie podołam, Doradźcie!
    • Przez Weronika20
      witam mam pytanie kupic owczarka niemieckiego czy lepiej wzias kundla jakiegoś. co proponujecie prosze o odp.
    • Przez OskarMtz82A
      Hoduje ktoś Daniele chciałbym się dowiedzieć jak to z nimi jest
    • Przez mlodyrolnik23
      Witam tak jak  w temacie czy ktoś miał styczność z tymi zwierzętami jakie są perspektywy hodowli tych zwierząt czy jest zbyt na wełnę z alpaki od ilu samic stada podstawowego można się utrzymać ? Chcę wiedzieć wszystko :-) Oglądałem reportaż o hodowcy z bujenki to mówi że niby od 30 samic w niemczech się ludzie utrzymują gdyby to się okazało prawdą to wchodzę w to :-)))) Największy problem to to zacząć ceny samic od 6 do 15 tyś to naprawdę spora przeszkoda :-\

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.