Skocz do zawartości
Chudini

Obornik koński

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Chudini    0

Witam, posiadam duże ilości obornika końskiego,który jest składowany w pryzmie na polu. Obornik jest bardzo słomiasty i nawet po rocznym składowaniu w pryzmie nie chce "pracować" Ma ktoś może pomysł jak sprawić aby zaczął się rozkładać? Podsypać może nawozem, czy coś innego? Gnojówki nie posiadam żeby go polewać, ale może wodą aby był mokry?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy wywozicie obornik na zboże? U nas niedawno jeden rolnik wywoził. I czy to się opłaca?
    • Przez ttl48
      Witam, jestem po ogrodniku,  jaki nawóz polecacie do trawy trawnikowej

?
    • Przez Diwad890
      Warto stosowac nawozy z yary sa warte ceny ktorej kosztuja?
    • Przez lazik11441
      witam, chciałbym zapytać o nawozy z timaca, jak się sprawdzają w waszych gospodarstwach co stosujecie i czy jestescie zadowoleni z tych produktów :) chcę zacząć stosowac ich nawozy i szukam opini na ten temat. wiem że najlepiej samemu przetestuje i będę wiedział ale jestem ciekaw opini innych rolników :)
    • Przez Pajej
      Był u mnie wczoraj człowiek co sprzedaje, a nawet rozsiewa popiół na pola jako nawóz dość ciekawie o tym mówił i mam na to trochę ochoty. /ma 2 warianty tego.
      1 tzw słaby można go rozsiać samemu, bo lekko zwilżony cena 70zł/t netto bez rozsiewania za rozsiane 20 zł/t
      skład
      K 3-5
      P śr 1,5
      Mg śr 2
      CaO śr 4
      S śr 1,5

2 tzw mocny  cena za niego to potas x2,5zł netto z usługa rozsiania inne składniki gratis
      K 15-20
      P 3,7
      Mg 6,3
      CaO 18
      S 6,7
      składniki poza K podałem srednie wartosci z kilku badań.
      kazda partia ma inny skład w tym drugim płaci sie tylko na potas reszta gratis . Ten pierwszy to loteria bo płaci sie 70 zł nie zależnie od składu.
      Co myślicie o tym???

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.