Rolniksss

ciagnik do 80koni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolniksss    0

Witam,
zastanawiam sie pomiędzy John deer 3300 Bo jest mocniejszy od 3200

rok 1999 80km. Przejechane 5000mtg , cena ok.50.000 pln

A

zetor 5340 ,70km , 1997r. .przejechane 3500mtg , cena 50000pln
Co lepiej sie oplaca I Ktory mniej Pali?

Potrzebuje traktor do malego gospodarstwa I do lasu

Dziekuje za odpowiedzi I za propozycje

Edytowano przez Rolniksss

Wiadomość z agroFakt.pl

irbis_U    0

john dere bedzie leprzy ale za to droższy a zetor bedzie tańszy a na na małe gospodarstwo spokojnie wystarczy

damianbor    23

Jaki ursus lub mtz za 50 tyś może konkurować pod względem komfortu, ergonomii, awaryjności z zetorem a tym bardziej z jeleniem(w tym przypadku renault pod flagą jelenia)??? Mi nic takiego do głowy nie przychodzi.

Edytowano przez damianbor

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ciachosky
      Cześć wszystkim 
      Szanowni forumowicze mam dylemat i to nie mały bo jak na razie nikt mi nie doradził tak naprawdę, w którym kierunku iść. Otóż potrzebuję ciągnika, który będzie chodził w transporcie z zestawem ~ 25 ton. Najbardziej mi osobiście podpasowały fendt-y od 612 lsa do 615 ale ostatnio padła propozycja żebym wziął pod uwagę deutza z serii dx od 6.30 do 6.80. Zaznaczam, że główne wymogi to skrzynia 40 km/h, instalacja pneumatyczna dwuobwodowa i dobra hydraulika.
      Który model i którego producenta wg was będzie najlepszą opcją. 
      Proszę nakierunkujcie mnie jakoś wg własnych doświadczeń, który sprzęt będzie najmniej awaryjny i długo mi posłuży? 
      Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Pawello96
      Witam potrzebuje pomocy przy wyboże ciagnika ktory by był lepszy ,bedzie służył do wywozu drewna z lasu (gałezi ,metrów ) i bedzieiał założony tur Pronar 1025A(2004)ursus 1014(1989) ursus 1004
    • Przez Pawello96
      Witam potrzebuje pomocy przy wyboże ciagnika ktory by był lepszy ,bedzie służył do wywozu drewna z lasu (gałezi ,metrów ) i bedzieiał założony tur
      Pronar 1025A(2004)
      ursus 1014(1989)
       ursus 1004
    • Gość
      Przez Gość
      Witam dzisiaj byłem u dilera MTZ jednak nie mogę wziąć ciągnika 110km gdyż żaden MTZ ( chodź teraz mają być niedługo nowe) nie spełnia norm euro 5 dopiero te po kropce 6 mają ją mieć i tu moje pytanie jaki ciągnik do 150 tyś jak najmocniejszy i najtańszy w naprawach
    • Przez szefek112
      Witam, szukam nowego ciągnika max 145 km ponieważ na tyle wyliczono maksymalną moc ciągnika względem moich ha.. ciągnik na modernizację. Chcę aby miał 6 cylindrów. Na początku myślałem, że nie mam dużego wyboru. Dealerzy, handlowcy różnie podają moc ciągników... moc maksymalna, moc znamionowa, moc wg iso itp. ale dowiedziałem się, że mnie interesuje moc znamionowa ciągnika więc poszperałem trochę i wg broszur na stronie producentów, o mocy znamionowej do 145km jest jednak kilka modeli szóstek a mianowicie :
      John deere 6145R - 145km
      Class Arion 610 - 135 km
      Case Puma 140x - 140 km
      Case Maxxum 145/150 - 145 km
      New Holland t7.175 - 140 km
      New Holland t6.160 - 135 km  /  New Holland t6.180 - 145 km
      Steyr 6145 Profi - 145 km

Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić ale tak właśnie wyczytałem z broszur. 
      Proszę o opinie, informacje, zalety, wady i wasze rady  

Ciągnik miałby pracować na 40h gospodarstwie w pługu 4 obrotówce, 3m agregacie talerzowym i zestawie uprawowo siewnym, przyczepy. W przyszłości możliwe, że będzie dołożony tur. Moje pytanie też jest takie w jakim wyposażeniu warto wybrać taki ciągnik, czy miękka oś i kabina zdadzą u mnie egzamin czy raczej nie oraz jaką przekładnie wybrać ? 
      z góry dziękuje 

ps. czy orientuje się ktoś jaką moc znamionową ma Deutz 6155 ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.