misiekhaker

Problem z przyspieszeniem

Polecane posty

misiekhaker    0

Witam , jestem młodym rolnikiem . Mam problem z przyspieszaniem jazdy kombajnu, siłownik nie wysuwa się ani nie wciąga się gdy przesuwamy dźwignia

GucioJUMZ    301

nie reaguje siłownik a np;wysuw motowideł działa poprawnie ;może masz dławiki i dostał się bród i nie chodzi 

BIZULEK    7

Sprawdż dławik przy rozdzielaczu , to taka podkładka z małą dziurką

Wiadomość z agroFakt.pl

mtracz    72

A w rozdzielaczu słychać, że w układzie powstało duże ciśnienie powodujące otwarcie zaworu przeciążeniowego gdy ruszasz tą dźwignią?

Jeśli nie słychać to możesz mieć uszkodzone uszczelnienie tłoka i olej przelewa się między komorami nie powodując ruchu.

Wystarczy, że zdemontujesz go bez odkręcania przewodów i spróbujesz rozsunąć i zsunąć. Sprawny siłownik nie pozwoli na to.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RolFarm40
      Witam Od dłuższego czasu mój bizon osiąga bardzo duże temperatury oleju. Widziałem u innych osób jak przekładają te chłodniczki oleju przed chłodnice wody. Chciałbym zrobić w swoim podobnie ale ogranicza mnie ta blacha wspawana w kratkę boczną. Czy ona jest konieczna aby układ chłodzenia poprawnie działał?? Jeszcze jedno pytanie, czy 2 chłodnice oleju mogą znajdować się w poziomie a nie w pionie?
    • Przez Rolniczek95
      Z wujkiem zastanawiamy się czy dało by się przerobić instalacje elektryczną w bizonie z 24v na 12v, co sądzicie, czy gra jest warta świeczki ?
    • Przez artursobczak8
      Witam, jestem tu nowy wiec proszę o wyrozumiałość, chciałbym dopytać jaką blachę wstawić na klepisko żeby nie zatykało młocarni, i ewentualnie ustawienie kierunku wiatru , Pozdrawiam
    • Przez Junkers
      Witam, mój problem polega na tym, że nagarniacz za szybko się obraca. Przy tęgim życie nie mogę sobie dać rady, bo nagarniacz narzuca masę przed podajnik ślimakowo-palcowy (sznekę) i robi się ściana ze słomy przed nim, a następnie pójdzie wszystko na bęben aż silnik kucnie, albo owinie się na nagarniaczu albo całkowicie stanie nagarniacz. Sprawdzałem średnice kół pasowych nagarniacza gdyż pomyślałem że może zmienione i są wedle katalogu takie same tzn. średnice te same jakie mają w Agromie, zębatki też te same. Przekładnia bezstopniowa prędkości nag. chodzi dobrze tzn. od skrajnego położenia do skrajnego tylko pasek wpada na te śruby na dolnym kole jak chcę ustawić jak najwolniej i nie wiem za co? ale to nie jest przyczyną
      Bizon rok 88 (napęd hederu na pasek podwójny, napinacz jednorolkowy) Dodam że dopiero zacząłem przygodę z bizonem, ok 10 godzin dopiero ale już mam wszystko opanowane tylko ten nagarniacz. Na żyto wymyśliłem sposób że nagarniacz do dołu prawie samego, wsunięty do końca a powinno być wysunięty, podniesiony i pchać żyto do przodu delikatnie. Jak wiecie to pomóżcie, co mam zrobić żeby nagarniacz wolniej się obracał niż prędkość jazdy??, bez tego nie ma mowy o normalnym młóceniu
    • Przez Darek914
      Witam czy jak wyjąć pompe wtryskową w bizonie trzeba ja ustawiać na jakieś znaki  czy nie bo nigdy nie wyjmowałem  a musze wyjąć 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.