Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zależy ile kilowego.

 

No ale 6zł/kg za prosiaka to złodziejstwo.

 

jezeli dunczyk kosztuje 300zł to ile wychodzi za kg ?  :D

Opublikowano

ostatnio kupione polskie 25 kg średnio 215 zł sztuka 

Opublikowano

300 za duna to tanio. I w dodatku netto

 

nie ma sensu tego w rece brac za takie kosmiczne pieniadze, to samo co z czystorasowymi odsadkami, jednoi drugie musiało by nie żrec a rosnac zeby na tym zarobic

Opublikowano

nie ma sensu tego w rece brac za takie kosmiczne pieniadze, to samo co z czystorasowymi odsadkami, jednoi drugie musiało by nie żrec a rosnac zeby na tym zarobic

 

w piątek do mnie przyjechały duny :). Sporo drożej jak 300 zł.

10-11tyg i powyżej 30kg i jeszcze mówią handlarze mówią że małe bo potrzebują większych

 

bo do Wielkanocy zostało prawie 70 dni. Pewnie chcą żeby dorósł do świąt bo to świńskie święta

Opublikowano

w piątek do mnie przyjechały duny :). Sporo drożej jak 300 zł.

 

bo do Wielkanocy zostało prawie 70 dni. Pewnie chcą żeby dorósł do świąt bo to świńskie święta

Witam a jak się opłaca chować takiego duna jak tucznik kosztuje 4.6+vat.

Opublikowano

Witam a jak się opłaca chować takiego duna jak tucznik kosztuje 4.6+vat.

 

wątpię żeby duna ktoś sprzedał za tak śmieszne pieniądze. To jest cena 4,6+v z punktu skupu? Mi ostatnio z wbc na żywca wyszło 5,4zł

Opublikowano

saszeta

to po ile dokładnie wyszło za sztuke ? 

Opublikowano

Witam a jak się opłaca chować takiego duna jak tucznik kosztuje 4.6+vat.

Teraz schodzi dun z cny około 315 brutto, za duna spokojnie wezmiesz 4.90-5.00 zł netto tak wiec się opłaca. Fakt teraz jest po 350zł brutto ale za 3 miesiące bedzie cena 6.6-6.8 wbc zywiec 5.30-5.50 netto wiec tez sie zarobi.

Opublikowano

na tuczu kontraktowym wiecej zostanie niz na tym dunie

Opublikowano

jak się opłaca kupić prosiaka za 300zł a sprzedać tucznika gotowego za 600zł jak zje 300kg zboża 50kg koncentratu (już mamy 300zł) nie wspomnę o weterynarzu, utrzymaniu budynków, wodzie, robocie przy tym

Opublikowano

saszeta

to po ile dokładnie wyszło za sztuke ? 

 

376zł

jak się opłaca kupić prosiaka za 300zł a sprzedać tucznika gotowego za 600zł jak zje 300kg zboża 50kg koncentratu (już mamy 300zł) nie wspomnę o weterynarzu, utrzymaniu budynków, wodzie, robocie przy tym

 

jak zje 350 kg paszy to na pewno się nie opłaca. Mi zjada średnio 2.4kg na kg przyrostu

Ta jasne

 

moja ostatnia sprzedaż 27stycznia wyszły 5,4 na żywą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez DRIPOL
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. 
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontyunacja wątku z 2024
       
    • Przez Nieustraszony1044
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301691-ceny-bydla-2024/page/195/#comment-4549726
       
       
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v