Skocz do zawartości

Polecane posty

Pixel0126    14

Witam, kupiłem sobie rozsiewacz lej starego typu, który będzie współpracował z c-330 i chciałem się zapytać jakim biegiem i na jakich obrotach najlepiej jeździć aby rozsiewacz w miarę równo rozsiewał, oraz prosiłbym bym też kogoś o zrobienie zdjęcia jak ma być ustawiona ta dziura do rozsiewania salmagu. Z góry dziękuje ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pixel0126
      Witam, mam problem z moim Ursusem c-330,  po odkręceniu filtru powietrza zauważyłem, że w kolektorze znajduje się ropa, dodam że wtryski oraz pompa wtryskowa rok temu były regenerowane, na początku wszystko było w porządku, lecz ostatnio zauważyłem, że zwiększyło mu się spalanie. Jaka, może być tego przyczyna?
    • Przez HolmerTerraDos
      Witam, mam pytanie czy byłaby możliwość przełożenia silnika od Ursusa C-330 do Ursusa C-360-3P, jakie najważniejsze przeróbki trzeba wykonać, za co na początku się zabrać i czy jest to w ogóle wykonalne? Mam takie pytanie, ponieważ zamierzam zakupić nowy rozsiewacz do nawozów 600 kg, który sam waży ok.450kg, oraz opryskiwacz 600l, a trzydziestka tego sprzętu nie radzi.
    • Przez HolmerTerraDos
      Mam pytanie, czy jest możliwość zamontowania pompy rotacyjnej do Ursusa C-330 ?