Skocz do zawartości

Polecane posty

kris1    1

Kupie 2 koła ewentualnie felgi kompletne do przyczepy D43  jeśli by ktos takie posiada chetnie bym od niego kupił. Oferty najlepiej z północnego mazowsza.Koła takiego typu

post-382-0-62131700-1424174133.jpg

Edytowano przez kris1

Kris1

simson2812    364

O ile się nie mylę to mam takie koła

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

kris1    1

a skad jestes?

Edytowano przez kris1

Kris1

simson2812    364

Okolice garwolina

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez faofar
      Witam ,czy ktoś z uzytkowników ma załozone łancuchy na kółka i gdzie je dostać, konkretniej szukam do A92
      BEDE WDZICZNY ZA WSZELKIE INFO
    • Przez Wemberr
      Witam. Mam na sprzedaż koła zdjęte z ciągnika Claas Arion 540. Opony marki Alliance, a felgi niemieckie Grasdorf. Koła zakupione w lutym 2015r. Koła nie posiadają żadnych wad ani uszkodzeń. Przepracowały około 30 godzin w polu, więc są jak nowe, co widać po bieżniku na zdjęciach. Koła mają zmienny rozstaw. Felgi są lekko zadrapane w niektórych miejscach, co widać na zdjęciach.
      Wymiary są przybliżone, mierzone suwmiarką.
      Wymiary tył:
      - piasta 150 mm
      - szpilki 19 mm

Wymiary przód:
      - piasta 280 mm
      - szpilki 20 mm

tel. 785 968 033
      Cena: 17000 zł netto
      Wystawiam fakturę VAT 

• Przez extrabyk
      Mam do sprzedania koła bliźniaki z obręczami 38 cali. Szczegóły w ogłoszeniu i na telefon.
      https://www.olx.pl/oferta/blizniaki-kola-blizniacze-38-cali-CID757-IDrrm0J.html
    • Przez extrabyk
      Mam do sprzedania bardzo ciekawe koła 14/65-16 (355/65-16) na przód do ciągników bez przedniego napędu. U mnie były na MF 290. Prawdopodobnie pasują też do Fordów i Zetorów. Wymiary otworów i opis w ogłoszeniu. Cena może nie niska ale opony praktycznie nowe a felgi nie kombinowane tylko oryginały mocne i szerokie. Idealny zestaw szczególnie na łąki i do ciągnika z ładowaczem.
      https://www.olx.pl/oferta/kola-z-oponami-14-65-16-CID757-IDraNFT.html
    • Przez adus13
      Witam,
      Mam problem , który dotyczy koła pośredniego w c330 , mianowicie na kole pojawił się luz, koło zostało kupione, ale pan w sklepie powiedział że trzeba wymienić także oś koła, ale nie wiem jak to zrobic,więc proszę o jakąś podpowiedź

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.