Polecane posty

kris1    1

Kupie 2 koła ewentualnie felgi kompletne do przyczepy D43  jeśli by ktos takie posiada chetnie bym od niego kupił. Oferty najlepiej z północnego mazowsza.Koła takiego typu

post-382-0-62131700-1424174133.jpg

Edytowano przez kris1

Kris1

simson2812    364

O ile się nie mylę to mam takie koła

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

kris1    1

a skad jestes?

Edytowano przez kris1

Kris1

simson2812    364

Okolice garwolina

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Adam5714
      Witam moze ma ktos numer katalogowy szpilki koła tylnego do ursusa 5714 lub zna jakis zamiennik tej szpilki. 
    • Przez AsToNeK_LwG
      Witam,
      Posiadam Case 885 xl i mam problem gdyż, jest on na dość wąskich kołach 12.4 r24 i 13.6 r38 i mam problem zwłaszcza przy agregacie i chce wymienić na szersze, i tu moje pytanie bo fabrycznie jest on na 12.4 r24 ale 16.9 r34 wysokość ta sama co 13.6 r38 a mam okazję wymienić na 360/70 r20 i 420/70 r30 czy to podejdzie nie bedzie problemów ?

• Przez lukasz0920
      Witam
      Posiada ktoś obciążniki na tylnych kołach w ferguson seria 30xx. Nigdzie nie mogę znaleźć. A nie chciałbym cały czas wozić balastu przy cięższych ładunkach.
    • Przez thefarmer
      Witam serdecznie, proszę o poradę czy koła do międzyrzędzi o rozmiarze 11,2 r42 tył i 11,2 r24 przód będą odpowiednie do tego ciągnika? dodam, że aktualnie jest on na kołach 18,4 r34 tył i 360/70 r24 przód a może macie sposób jak to policzyć? proszę Was bardzo o poradę.
    • Przez Chrostek
      Siema nie wiem jak zdjąć koła zębate z 13 wałka w belarce lely rp 245 , chce je zdjąć ponieważ chce się dostać do smarowniczki (kabel sie przetarł a żeby go wymienić musze sie dostać do smarowniczki).

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.