Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Szejk1995    0

Witam wszystkich. Mam prosbe do wszytskich ktorzy posiadaja komputer Agro Tram 2000 aby pomogli mi rozszyfrowac ktory guzik do czego sluzy? ;) i jak ustawig do zeby robuil sciezke co 4 przejazd? :) Pomozecie? z gory dziekuje ;)

post-47437-0-77985000-1423752822_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janesz    0

Posiadam Agro tram 2100 jest podobny . niektóre  przyciski są takie same, to mogę coś powiedzieć. Przycisk 1 ustawia się ilość przejazdów do ścieżki musisz naciskać do tąd aż się pojawi 4.4 wtedy będzież miał ścieżkę na czwartym przejeździe.Przyciski 5 i 6 służą do przestawiania przejazdów.Jak zaczynasz siać ustawiasz tymi przyciskami na 2.4 a przy końcu siania tak ustawiasz jak ci pasuje do opryskiwacza.Przycisk 8 służy do sprawdzania powierzchni zasianej dwufunkcyjny przycisk całkowita powierzchnia i poszczególnego pola.Przycisk 7 służy do kasowania danych ; hektarów czy też ustawień.Reszte przycisków musisz sam rozszyfrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Ten sterownik (nazywanie komputerem to chyba trochę przesadzone) nie ma opcji ani ustawień ani zliczania hektarów, Agro tram 2100 to zupełnie inaczej działające urządzenie, więc żeby nie robić nikomu mętliku ani problemów bezpieczniej nie dawać takich porad. Odpowiedź jest w tym temacie już i tak:
http://www.agrofoto.pl/forum/topic/79055-nordsten-clr-obs%C5%82uga-elektrycznego-sterownika-%C5%9Bcie%C5%BCek/?do=findComment&comment=1529403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sosek xu li
      Witam od jakiegoś czasu mam w posiadaniu Massey'a 3125 Autotronic i zanim wystartuje w pole chciał bym sie dowiedzieć parę rzeczy.
       
      - Czy można włączać przedni napęd i blokadę mostów w czasie jazdy?
      - czy mogę używać opcji żółw-zając niezważając na prędkość? I czy mogę cały czas na przykład używać zająca?
      - Jaki olej do hydrauliki...Czy zbyt rzadki olej może po rozgrzaniu spowodować ze na wolnych obrotach ciężko kręcić kierownicą?
      - Czy ktoś ma instrukcje jak obsługiwać komputer?
       
      Z góry dzięki.
    • Przez tomekxwz
      witam posiadam mf 3125 datatronic.mam komputer na prawym słupku kabiny który ma 3 przyciski i pokrętło, działa w nim aby podświetlanie i nic więcej, a powinien pokazywać spalanie itp.proszę o pomoc
    • Przez mariuszsz1lez
      Witam mam problem z moim mf3070 kupiłem go przed żniwami z czołówką do wożenia słomy pracował elegancko zrobił przeszło 100mtg od jakiegoś tygodnia gdy włączę światła mijania lub drogowe zaczyna palić się kontrolka od czujnika przepływu oleju hydraulicznego i jest wielki zgrzyt w skrzyni tak jakby przechodził na żółwia a jak cofam blokuje skrzynie.nadmieniam że bez włączonych świateł jest wszystko jeśli ktoś może pomóc proszę o wiadomość mariuszsz1lez&o2.pl
      z góry dzięki
    • Przez luckyy
      Witam mam takie problem bo nie wiem co to za urządzenie które jest przedstawione na obrazku. Jeśli ktoś wie proszę o pomoc.
      http://imageshack.us/photo/my-images/402/dsc000151.jpg/
    • Przez Nasters
      Witam mam problem ze Sterownikiem Mikro Klimatu.A właściwie z tym że gdy odpaliłem go po zimie nie pracuje tak jak trzeba.Jest na nim przełącznik którym ustawiasz prace auto lub max.Gdy jest na auto to wentylator powinien zacząć pracować dopiero wtedy gdy przekroczy temperaturę zadaną a na max powinien pracować na 100% wydajności całyczas było tak przez 4 lata ale po odpaleniu sterownika po zimie nie zależnie czy jest on na auto czy na max pracuje całyczas na 100%. Proszę o Pomoc 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj