Skocz do zawartości

Polecane posty

Szejk1995    0

Witam wszystkich. Mam prosbe do wszytskich ktorzy posiadaja komputer Agro Tram 2000 aby pomogli mi rozszyfrowac ktory guzik do czego sluzy? ;) i jak ustawig do zeby robuil sciezke co 4 przejazd? :) Pomozecie? z gory dziekuje ;)

post-47437-0-77985000-1423752822_thumb.jpg

Janesz    0

Posiadam Agro tram 2100 jest podobny . niektóre  przyciski są takie same, to mogę coś powiedzieć. Przycisk 1 ustawia się ilość przejazdów do ścieżki musisz naciskać do tąd aż się pojawi 4.4 wtedy będzież miał ścieżkę na czwartym przejeździe.Przyciski 5 i 6 służą do przestawiania przejazdów.Jak zaczynasz siać ustawiasz tymi przyciskami na 2.4 a przy końcu siania tak ustawiasz jak ci pasuje do opryskiwacza.Przycisk 8 służy do sprawdzania powierzchni zasianej dwufunkcyjny przycisk całkowita powierzchnia i poszczególnego pola.Przycisk 7 służy do kasowania danych ; hektarów czy też ustawień.Reszte przycisków musisz sam rozszyfrować.

lukasz222    2344

Ten sterownik (nazywanie komputerem to chyba trochę przesadzone) nie ma opcji ani ustawień ani zliczania hektarów, Agro tram 2100 to zupełnie inaczej działające urządzenie, więc żeby nie robić nikomu mętliku ani problemów bezpieczniej nie dawać takich porad. Odpowiedź jest w tym temacie już i tak:
http://www.agrofoto.pl/forum/topic/79055-nordsten-clr-obs%C5%82uga-elektrycznego-sterownika-%C5%9Bcie%C5%BCek/?do=findComment&comment=1529403

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się