Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawelmf

tur wol-met 3 sekcyjny problem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelmf    37

panowie kupiłem tura wol-met 3 sekcyjny podnisi w miarę dobrze ale 2 sekcja coś słsbo jak wbiję w belę śłomy łyżkę w pionie to niemogę ściągnąć do poziomu pompa nie wyje  ale niechce ściągnąć idzie przez zawór

withanight    846

Będziesz miał coś przysłowiowe w przepływie, lub siłownik się skończył.

przydławione *

Take me Away !...

pawelmf    37

Będziesz miał coś przysłowiowe w przepływie, lub siłownik się skończył.

przydławione *

mógłbyś rozwinąć swoją myśl

Wiadomość z agroFakt.pl

withanight    846

No na chłopski rozum jeżeli nie chce podnieść, a powinien bo u mnie podnosi, tzn, że albo brakuje mu oleju (przydławiony przepływ) albo uszczelniacz w słowniku padł i przepuszcza olej. Pozostałe sekcje działają dobrze? olej jest? przepnij 3 sekcje do drugiej i coś się wyjaśni.

Take me Away !...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez eela
      Witam
      Mam problem z ladowaczem czołowym firmy Quicke 970.  Jet on zamontowany na Case MX80C.  Podczas mycia ciagnika prawdopodobnie nastąpiło zwarcie i spaliła się puszka od sterowników(Tak stwierdzili fachowcy). Sterowniki są z firmy Walvoil, nie można ich nigdzie dostać oraz nieda się naprawić.
      Wiec w związku z tym poszukuję kogos kto by założył mi całą "instalacje" do tego tura od nowa. 
      Przesyłam fotki tego sterownika a tura podeślę później. 

• Przez Hoxem
      Witam
      mam problem z wyciekiem oleju z gniazda hydrofixa, zaznaczylem skad cieknie, dokladnie z tylu mam kilka otworow na gwint a wlasnie ten skad cieknie nie moge nic tam wkrecic i z tamtad wycieka... 
      pytanie po czym sa te otwory i czy moge je zaslepic jakos?

• Przez Scappy
      Witam. Posiadam ładowacz czołowy w c360 i od jakiegoś czasu z lewego siłownika wycieka olej . Wymiana uszczelniaczy nie daje dużego efektu . Mam wrażenie że brakuje w nim jakiegoś ogranicznika ponieważ prawy siłownik wysunie się do końca i się zatrzymuje a lewy nadal pcha w górę. Prawego nie chce ruszać bo jest suchy. Wrzerow na tloczysku niema. Co może być przyczyną wycieku i takiego zachowania? Boję się że w końcu lewy siłownik "wyskoczy" i będą jaja 😉.
    • Przez Endriu91
      Witam 
      Mam problem z turem 3 sekcyjnym, nie działa 2 sekcja, 1 i 3 działają poprawnie lecz gdy odłączę elektrozawór druga zaczyna działać
      Nie wiem czy to wina elektrozaworu czy tak czegoś? 
    • Przez corrado
      Witam. Szukałem ale nie mogłem znaleść postów na ten temat. Więc pytanie do Was tak jak w temacie jaki TUR używany do Reni polecie? Czy ktoś z Was montował bo słyszłem że trzeba przerabiać mocowania. Podpowiedzcie coś w tym temacie. Jak dużo jest przerabiania i co trzeba przerobić i oczywiście jakiego polecacie TUR-a?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.