Skocz do zawartości

Polecane posty

tom61    11

Jak znakujecie maciory? Stosujecie tylko kolczyki, bo ja stosuje kolczyki i często je gubią. Jak sobie z tym radzicie? Myślałem jakby zastosować tatuaże. Co o tym myślicie? 

tom61    11

Stosujesz to, Polecasz to? Są widoczne liczby?

Edytowano przez tom61

Wiadomość z agroFakt.pl

Sadek    449

Kiedyś tatuowaliśmy z tuszem i z tą widocznością bywało różnie, od kilku lat kolczyki fakt gubią je ale jak się systematycznie uzupełnia to nie ma większego problemu na 50 loch to max 1 na miesiąc zgubi.

krzychu94    1

A tusz to musi być taki jak na tej stronie co kolega wyżej link podał. Ciekawe czy jakaś czarna farba lub pasta zdałyby egzamin?

wl_master    7

jesli chcesz dobry kolczyk to polecam z CanAgri tylko przy zamówieniu powiedz ze chcesz te kolczyki co robią dla krów tylko niech Ci nadrukują kolejne numery jakie chcesz koszt nadruku toak pamiętam coś koło 2 gr za znak ja drukowałem na obu kolczykach numery bo lepiej widać poźniej i powiem szczerze ze jeszcze mi sie nie zdarzyło zeby spadł

Sadek    449

I dla ułatwienia parzyste w prawe ucho a nieparzyste w lewe, i już pomyłek mniej nawet jak kolczyk zabrudzony.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kopokop
      Witam mam taki pytanie jak myślicie przez ile czasu w Polsce  będzie jeszcze pomór świń.Proszę o  komentarze i wiele odpowiedzi.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez Gospodar55
      Witam mam na oku 2 chlewnie do dzierżawy jedna 500 m2 a druga 1900m2 i mam pytanie jak wygląda kontrakt na świnie z różnych firm.Mogł by ktoś opisać jak to wygląda,ile dostajecie za sztuke i czy można wziąć kontrakt że oni dają paszę i weterynarza,jaki rodzaj podłoża czy można wziąc głęboką ściółke?
    • Przez jan2130
      Witam pomuszcie co mam zrobic juz niemam sił az strach wejsc do szopy cholery obgryzaja sobie uszy i to tylko jeden skojec jest ich tam 50 juz prubowałem wszystkiego pryskałem je takim sprejem zapachowym zucałem i plastkowe butelki sypałem proszek na uspokojenie do pasz i nic :angry:
    • Przez keeway
      Witam kupie male prosieta w rozsądnej cenie woj maloposkie

• Przez karolcia06063
      Witam.Mam problem, kupiłam knura hodowlanego,ale nie "sprawuje się".Hodowca nie zamierza go wymienić,co mogę zrobić.Czy ktoś coś wie,albo miał taki problem.