Skocz do zawartości
farmer_89

c 328 wąs kierownicy

Polecane posty

farmer_89    7

Witam mam pytanie jak mam się zabrać do wymiany wasa kierownicy , da się może jakos spuscic ten olej w skrzyni kierownicy w jaki sposób się do tego ustawić może pomożecie?

seweryn20    582

Instrukcja i katalog części do ręki proszę kolegi. Do spuszczenia oleju jest korek z prawej strony zdaje się. Żeby wymienić wąsa musisz wymontować cały układ.

Wiadomość z agroFakt.pl

farmer_89    7

a jak to poskladac tak żeby czegos nie uszkodzić, nie chce mi zazebic wycinek zębaty na walek kierownicy, nie chce robic tego na sile

petersrrr    0

gdzie dokupić wąs kierownicy c 328 proszę o pomoc.

gdzie dokupić wąs kierownicy c 328 proszę o pomoc.

może ktoś ma do sprzedania  ?

markus75    6

URSMECH 34 319-51-64  , ROLTEX 34 317 55 163 lub FERGOPOL  34 317-25-01 powinni coś takiego jeszcze mieć.

Powodzenia

Edytowano przez markus75

petersrrr    0

URSMECH 34 319-51-64  , ROLTEX 34 317 55 163 lub FERGOPOL  34 317-25-01 powinni coś takiego jeszcze mieć.

Powodzenia

NIESTETY NIE MAJĄ  MOŻE KTOŚ Z WAS POSIADA COŚ TAKIEGO

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ursus3PGT
      Witam mam taki problem z moim Dojczem w przednim moście musze wymienić krzyżaki i simeringi czy mógłby ktos powiedzieć jak to zrobić i czy duży koszt jest?
    • Przez Erdien94
      Siema.Od przedwczoraj jestem posiadaczem Zetora 6245 z 91r.I teraz mam takie pytanko.Jak usunac luz na kierownicy bo mnie to deneruje bo chyba jak ciagnik jest zagaszony to nie powinno byc zadnego luzu jak ruszam kierownica. Prosze o pomoc
    • Przez damianzb9613
      Witam , czy mechanizm wyrównoważający po odkręceniu trzeba później ustawiać (czy coś w tym stylu ). Silnik MWM D226-4 Renault 85-14 rok prod. 1984.
    • Przez darekmaster90
      Witam, zakładam nowy temat. Czy orientuje się ktoś gdzie można kupić nowy mechanizm obwiązywania siatką i możecie podać jakieś namiary? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
    • Przez areknn
      Mam taki problem otóż zauważyłem głośną pracę wspomagania kierownicy ale tylko na ciepłym silniku Na zimnym jest ok nic nie słychać ale jak się tylko nagrzeje ojej to słychać takie buczenie nawet przy lekkim skręcie kierownicy gdy ją puszczę to przestaje buczeć czyli dzieję się to przy skręcie-pracy pompy. Co to moze być orbitrol, pompa wspomagania czy coś innego proszę o pomoc dodam ze ciągnik ma dopiero 400 mtg i jest jeszcze na gwarancji choć serwis nie wie co to moze być.