Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
daany

hamulce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daany    0

Witam. Panowie mam problem mianowicie mój wladek stał 10 lat nieużywany, zastały się hamulce tak, że pedały nie drgną.. jak się za to zabrać?

wieslaw16    44

Witam,zacznij od preparatu WD40 z pryskaj drążki gdzie siedzą w obudowach i to po kilka razy i dopiero zacznij tymi pedałami ruszać :rolleyes: Pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

wieslaw16    44

Nie trzeba podłogi zdejmować jest dojście z tyłu ciągnika tam gdzie na pochwach są te drążki w obudowach i z obu stron popsikać te drążki :rolleyes: Pozdrawiam.

daany    0

dziś wziąłem się za hamulce, i tak zrobiłem jak napisał @wieslaw16, niestety nic z tego jak hamulce stały tak stoją.. Lecz moją uwagę przykuło brak połączenia hamulca ręcznego(brak zaznaczonego na rysunku elementu) czy to może być ten główny problem z twardym pedałem hamulca?

http://abload.de/img/3238539600_13180866555xq4j.jpg

Edytowano przez daany

wieslaw16    44

Witam ta dżwignia nie ma nic do rzeczy a w te miejsca musisz kilka razy powtórzyć zabieg preparatem i trochę czasu aż płyn zrobi głębszą penetrację w rdzy i dopiero rozruszać ;) Pozdrawiam.

daany    0

dziś wsadziłem nowe gąbki, zalałem olejem filtr powietrza między max-mini i wyczyściłem trochę ten wkład/kasete bo chwilowo nie mam nowej. Zapaliłem chwilę ładnie pochodził i jakiś dym zaczął mi dawać w okolicach wtrysków,cylindrów co to może być?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować