Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pablo9812    16

Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć :/

Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?

Pablo9812    16

Nie wiem właśnie :/ Ale wyglądał na nowy,cóż muszę się kiedyś po okolicy przejechać i może gdzieś go spotkam i spytam właściciela co się pod nim kryje ;)

Nie wiem właśnie :/ Ale wyglądał na nowy,cóż muszę się kiedyś po okolicy przejechać i może gdzieś go spotkam i spytam właściciela co się pod nim kryje ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

iktornR    1

zakłady zlikwidowano w 1996 roku kombajny przejęli Case produkcja kombajnów wygasła w 1998r.Ciągników w 1996 r.Beczki są produkowane po dzień dzisiejszy ale w innych fabrykach pod innym logo. Prasy duża kostka zostały też sprzedane gdyż były dobre. po dzień dzisiejszy produkuje się części do słynnych rozrzutnikow T88

FINN    1145

Annaburger, to firma która produkuje na podwoziu t-088 i to w dawnej fabryce , nie dawno było w RPT o tym. małe kostki są nowe Forschritta i jeszcze coś tam robią... ale to chyba na takiej zasadzie jak dzisiejszy ursus... firma kupiła logo i na jego podstawie klepie dalej... ;) tutaj masz link do niej:   http://fortschritt.arneuba.de/online.html

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

konrad004    7

a dlaczego zlikwidowano FMŻ Płock, ZM ursus,FSC starachowice, FSO,JZS Jelcz itd lista jest bardzo długa

Valtra-Power Partner

FINN    1145

kasa i związki zawodowe.... odpowiedz jest prosta....;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

CamilloVII    18

Głównie kasa... Kilku ciuli po technikum siędzących na "górze" dostało w łape i wszystko dało się załatwić. Przykład ziemia po ZPC Ursus sprzedana za ułamek ceny po przekwalifikowaniu na grunty budowlane.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fortschritt323
      witam mam broblem z instalacją w fortschritt zt 323 a dokładnie z deską rozdzielczą czy mógłby ktoś mi wysłać kolor kabla zasilającego deskę rozdzielczą i zdięcie  gdzie on wchodzi
    • Przez Małyrolnik
      Witam , mam żamiar zakupić pług fortschitt b201 , i mam pytanie , czy dobre są , jak z częsciami do nich wygląda , i nadaje się do ursusa 1614 ?  mam  okazje kupić za 3 tys , 5 skipowy , z góry dzięki za odp pozdrawiam
    • Przez pawelll66692
      Witam mam problem z New holland td5050 chodzi o to że słabo podnosi pług który waży 1300 kg.
      Jeśli olej w skrzyni jest zimny to podniesie do końca bez problemu ale gdy się rozgrzeje muszę dawać dużo gazu żeby go wyrwać, dodam że ma założony dodatkowy siłownik wspomagający (który miał dać 1000kg dodatkowego udźwigu) lecz on nic nie pomógł. 
      Zauważyłem , że grubera który mam też zaczyna mieć problemy (1200 kg) . Pytanie czy to wina pompy czy raczej zawór przeciążeniowy? 
      Przyczepy unosi bez problemu więc wyjścia zewnętrzne chyba są ok...może ktoś wie czy da się zawór przeciążeniowy jakoś podkręcić?proszę o pomoc 
    • Przez wiesiekkaciak
      Panowie, mam dylemat. Kupiłem używane felgi do C328 (bez gwiazd), które pasowało by wypiaskować i pomalować, żeby jakoś przyzwoicie wyglądały. Tyle że nowe w pobliskim sklepie idzie już kupić za 270 zł szt; wychodzi mi tu 140 zł różnicy na dwóch felgach. I teraz się zastanawiam czy warto  się bawić w odnawianie tamtych? Jaka jest trwałość tych nowych, jeślibym kupił nowe?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.