Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Obroty silnika,proszę o pomoc!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam!W tym tygodniu kupiłem Bizona zo56 i nie wiem dlaczego,ale po wejściu na obroty osiągam maksymalnie tylko 2200,a słyszałem,że Bizon osiąga nawet 2700.Proszę o poradę,co zrobić,aby obroty śmigały tak jak tu https://www.youtube.com/watch?v=2cD0AGTlSSI

Edytowano przez bizonpolski

hus2431    0

Na pompie wtryskowej można podkręcić obroty silnika :) tylko musisz zerwać plombe, no i podkręcasz :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A propo obrotów,jakie są maksymalne bezpieczne obroty dla Bizona ,żeby się tam nic nie rozsypało?

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro30    10

sw 400 osiąga maksymalną moc przy obrotach 2300 ale do pracy przeważnie stosują 2400- 2500 .

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tylko trzeba to zmierzyć porządnym tachometrem, a nie ustawiać w oparciu o wskaźnik na tablicy.

Junkers    42

Wiekszosc ludzi ustawia na 2250 i tak powinno byc, instrukcja tez tak mowi, ze to obroty nominalne.

jaro30    10

mam 2500 i nigdy nie stałem w garażu a co do głupków -jesteś bardzo inteligentny

wieslaw16    46

Na pompie wtryskowej można podkręcić obroty silnika :) tylko musisz zerwać plombe, no i podkręcasz :)

No można zawsze po fachowych w ustawieniach sobie pokręcić :ph34r: ,ale kąnsekfęncje tego mogą być różne, to jeszcze sprawa jak komu zależy na żywotności silnika czy też całej maszyny, jedno jest pewno szybsze zużycie silnika to m.in. ,a uzyskanie wyższych prędkości innych podzespołów to już kwestia zużycia pasów czy kół pasowych lub odpowiednia ich regulacja :rolleyes: Pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować