Skocz do zawartości
Walczaklu

JD 6810 kalibracja podnośnika

Polecane posty

Walczaklu    0

Może ma ktoś instrukcję procedury kalibracji podnośnika tylnego w traktorze z tematu...?

Będę zobowiązany...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolego jeśli chodzi o kalibrację to tylko komputer. U mnie w 6620 potrzeba było wykalibrować podnośnik i właśnie przyjeżdżał gość z serwisu. Koszt kalibracji to ok. 400 netto.

Wiadomość z agroFakt.pl

braciaga    1

Witaj podlach93.Wyminilem uszkodzony silnik krokowy w 6600 na taki z robotyki przez kilka miesiecy pracowal normalnie lecz zaczol wariowac i ciezko podpiac osprzet bo robi co chce.prosze o procedure kalibracji lub porade. miroslawjaniak@mail,com

braciaga    1

Witam ponownie na tym forum od 6 ciu lat widze ze na tym forum kazda odpowiedz jest na wage zlota nikt nie chce pomagac nikomu .Na elektrodzie i innych forach dowiedzialem sie wiecej o traktorach i innych maszynach niz od rolnokow wstyd.Pomagam wszystkim znanym mi rolnikom zeby nie placili za byle pier**le krocie i odemowali sobie od ust.nie chcesz pomagac nie mydlij oczu innym w tych ciezkich czasach trzeba sobie pomagacPozdrawiam.

• Like 1

hydroplast    0

podaj e-mail to ci podeśle instrukcje

cześć

podrzuć mi proszę instrukcję kalibracji podnośnika tylnego ehr do ciągnika jd 6800 lub podobny.

mój email - hydroplast@vp.pl

pozdrawiam Bartek 791777850

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mateunia19
      założyłem ten temat kiedyś ale nie mogę go znaleźć więc powtórzę. Ciągnik gdy jest zimny podniesie wszystko idealnie gdy natomiast pochodził z godzinkę przy agregacie czy talerzówce i często używało sie podnośnika następowały problemy, gdyż znacznie wolniej podnosił lub wo gule nie chciał wtedy musiałem zgasić silnik na sekundkę to znowu zaczął podnosić ale bardzo powoli. czym to jest spowodowane? jak to naprawić. Pompka ta co jest w szkrzyni pośredniej jest po regeneracji. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez Adex
      Witam
      Mam pytanie co może być przyczyną opadającej wajchy podnośnika w ursusie c-360. Dopychając wajchę do końca(położenie do podnoszenia) po podniesieniu trzeba ją cały czas trzymać ręką ponieważ po puszczeniu wajcha opada i podnośnik się opuszcza. Dokręcałem już śrubki tej wajchy aby ciężej chodziła i może coś trzymała ale to prawie nic nie daje a jak już dokręce tak żeby coś dawało to wytrzyma kilka godzin i dalej to samo.
    • Przez darekprz
      podośnik bardzo szarpie podczas podoszenia przypuszczam że jest mało oleju jak sprawdzić poziom oleju hydrauliczego w c 385 i gdzie jest korek wlewu oleju

proszę o pomoc
    • Przez Tomek1079
      Witam
      Jak w temacie potrzebuję skalibrować skrzynię biegów, lecz gdy dochodzę do kalibracji wyskakuje błąd U20, czyli że robię coś nie w kolejności. Zaczynam od uruchomienia ciągnika z wciśniętymi + i -, po czym sprzęgło rewers do przodu i dźwignia przełożenia skrzyń w górę. Obroty 1200, i w dalszej kolejności + lecz wyskakuje błąd U20.
      Czy ktoś robił kalibrację tych skrzyń? Wspomnę że jest to skrzynia 16x16 taka sama jak New Holland czy tez Case. Nie wiem co robię nie tak