Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Słoma
Kasia22    541

Cześć!

Mam pytanie czy ktoś z Was orientuje się czy na terenie Wielkopolski, znajduje się firma która skupuje słomę na brykiety ??

Z Góry dziękuję za jakieś informacje ;)

w łódzkim a dokładnie w Łasku skupują do robienia podłoża pod pieczarkarnie. ja pytałem to płacili 100 zł za tonę.

Pozdrawiam ;)

Yoda    18

W Łowyniu koło Miedzychodu kupuje firma Green Energia. Płaca 140zł/tona I klasy

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotr3p    13

Parę km ode mnie znajduje się firma która produkuje brykiet ( ale krążą plotki że zbankrutowała ) wiec nie wiem czy jeszcze skupują ;)

Albercik99    27

Po 100 zł za tonę to ja wolę żeby ta słoma gniła w belach niż ją sprzedawać a do tego gdziekolwiek dowozić.

BOP    0

Po 100 zł za tonę to ja wolę żeby ta słoma gniła w belach niż ją sprzedawać a do tego gdziekolwiek dowozić.

żyjemy w wolnym świecie ja płaciłbym i więcej jak by mi płacili więcej na elektrowni.Ja sprzedaje brykiet /pellet  na elektrowni za 350 zł to sam policz jaki to super biznes. A na dzień dzisiejszy cały czas mi przywożą  bo u mnie płatność jest na kole lub z małym terminem do 10 dni 

PawelWlkp    333

A jak ktoś z ulicy wjedzie do Ciebie to sprzedajesz pellet i za ile, bo wiem że niektórzy tym palą, albo do rozpalania używają.

aro321    16

u nas (pow. chełmski) za słomę na brykiet płacą 100 zł/t a za siano 80 zł/t. Termin płatności 45 dni

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez benek79
      Witam. Po ile płaca lub beda płacic za rzepak w sezonie 2008.
      Ja sprzedaje do ZT kruszwica ale ceny jeszcze nie podali,bedzie pewnie za pare dni.
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?