Skocz do zawartości
piotrp213

ile brac za koszenie dominatorem 98

Polecane posty

piotrp213    0

panowie ile brac za koszenie kombajnem claas dominator 98 sl z 4,5 m przystawka brac za 1 godz robocza czy od hektara i ile???pytam bo w koło w mojej miejscowosci jest kilka bizonów super i oni bioro ok 300-330 za godzine jest tez jeden claas dominator 76 z 3,6 hederem i on bierze 280 za godz

Edytowano przez piotrp213

Uziu92    1356

zalezy jak kosisz, jak rypiesz nim 2 ha w godz to mozesz brac od hektara , jak kosisz 1 hektar ok godziny to bierz 330 340 mysle , bo jak walniesz wiecej sporo to i tak poleca ludzie tam gdzie taniej. bo to pierwsze kryterium przy wyborze uslugodawcy.

Wiadomość z agroFakt.pl

ksynio79    0

Witam dobrze sie tu kolega wypowiedzial w zaleznosci ile zrobisz w ciagu godziny ,ja spokojnie robie senatorem 1ha na godz i jade po 300zl i wiem ze lepiej jest nawet cene dac ciut na dol bo ludzie nie widza tego ze zrobisz tyle czy tyle tylko ile bierzesz za godz ale ogolnie taniej:P na godz spalania w moich stronach ziemia 4,5klasa to wychodzi ok 10 ON z przejazdami taka srednia nie ma tragedi ,jeszcze jedno pod wzgledem hektarow to roznie bywa jedni mowia prawde a inni strasznie zanizaja i mowia ze dlugo szlo ale jak jade i mam przyspieszacz ustawiony na 1100 to nie ma zeby nie bylo 1ha w godzine chyba ze dziwne kawalki zawracanie cofaniei nikt mi nie powie ze tyle czy tyle a starzy klijenci sa juz zadowoleni od dawna i tak to sie kula itp. W twoim przypadku ciezko doradzic bo 1ha to napewno max 40min i masz a jak powiesz 450 za godz to nikt nie wie ile maszyna potrafi zrobic bo sie ludzie na tym nie znaja powiedza tylko ze drogo i tyle a wezmie bizonka i bedzie kukal 1.10gdz ha zeby aby bo znam i lepszych

grzesiek5672    53

w tamtym roku bizonami 300 zł bez sieczkarni i 330zł z sieczkarnią od hektara. oczywiście ha/godz nie zrobił ale zależało też akie było zboże.

kemorw    0

witam kolegę w moich stronach tj.mazury od 2 lat dominator 96 4.5 heder birę 330 bez cięcia i 350 z cięciem słomy, myślę że wtym roku bez zmian.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się