Skocz do zawartości

Polecane posty

Hubert21    9

Witam mam taki problem może wiecie jak sprawdzić czy działa czujnik licznika hektarów ten który odpowiedzialny jest za wyłączanie licznika gdy maszyna jest uniesiona dokładniej chodzi mi o licznik hektarów w sieczkarni mengele mammut jest to licznik mueller elektronik unimat. Licznik działa tylko nie wyczuwa momentu gdy cheder w maszynie jest uniesiony myślę że może być to wina czujnika ale nie wiem jak mogę to sprawdzić

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Twój temat już powinien polecieć do kosza, bo nie zapoznałeś się z przypiętymi tematami w tym dziale. Wstaw zdjęcia tego czujnika, razem z przewodami przyłączeniowymi. Wtedy może będzie można Ci pomóc. Generalnie są tam czujniki kontaktronowe zwierne, więc po zbliżeniu magnesu powinno być zwarcie na wyjściu. Jeżeli jest przerwa, to czujnik do wymiany.

ptaszyna    140

edytuj swojego posta i wtedy będziesz miał w lewym dolnym rogu opcję: dołącz pliki czy jakoś tak i tam wklej zdjęcie.

bialy2005    215

kolego powedz mi gdzie szukac czujnika w mammucie który wyzwala licznik hektarów ( załacza liczenie bo moja maszynka nie liczy mam jedynie dystans i predkosc :( czujnik wysokosci koszenia dziła przynajmniej jeden drugi pokazuje cały czas "20"

Dostarczam wapno nawozowe  głownie z kopalni Kieleckich weglanowe Morawica  i z magnezem Radkowice. Kontakt PW lub tel 602888262

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Damiano604
      Witam, mam taki problem nie spełna dwa lata temu kupiłem ciągnik rolniczy w nagannym stanie, co zostało opisane na fakturze zakupu,wyremontowałem go i dwa dni temu wyszedł przegląd, pojechałem na niego i diagnosta zapytał o stan licznika mtg i podałem taki jaki był rzeczywisty (1877) a on powiedział ze na ostatnim przeglądzie było 6970, to oznacza że był cofany. Wpisał w komputer ten rzeczywisty i powiedział że mogą czasem się odezwać że licznik był cofany. Co zrobić w takiej sytuacji, kupiłem ciągnik z takim przebiegiem (1870) lecz nie był on wpisany na fakturze?
    • Przez marekw1980
      Witam. Jeszcze jeden temat wskaźnika paliwa. Wymienilem  zegar i pływak. I reakcja żadna w sumie. Albo czasem wskakuje na opór  albo leży na 0.
      Na przewodach napięcie 12 v przy pływaku i liczniku też. 
      Poproszę o jakieś porady. 
      Może ktoś schemat posiada
    • Przez pawel6200
      Gdzie znajduje się czujnik temp. w JD 6200? ciągnik oglądany kilkukrotnie nigdzie nie widać czujnika
      Proszę o pomoc
    • Przez gustaww
      Cześć. Powiedzcie mi od czego ten czujnik i gdzie powinien być przypięty. 
      Druga sprawa rozumiem że na przenośniku pochyłym powinienem mieć gumę,  a jak powinien wyglądać odbój? Czy jeśli podniesie do końca heder to jest jakiś automat odcinający lub blikujący dźwignię podnoszenia? Załączam zdjęcia jak jest u mnie. Czekam na Waszą pomoc...

• Przez Janek84
      Witam wymieniał ktoś z Was czujnik ciśnienia oleju w New Hollandzie 8560, TM 155, TM 165?
      Może ktoś poleci jakiś zamiennik
      Pozdrawiam J

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.