Skocz do zawartości
Kamilek1

dominator 66 - reugulacja

Polecane posty

Kamilek1    17

Witam niedawno kupiłem Dominatora 66, prosze o pomoc w ustawieniach na pszenice i jęczmien , dokładnie obroty młucarni , wysokość klepiska , wiatr , ustawienia żaluzji i na jakim biegu kosicie pozdrawiam i prosze o pomoc

Uziu92    1409

poszukaj sobie podobnego tematu z ustawieniami dominatora 96 , wszystko tam opisalem u Ciebie w 66 bedzie podobnie , co do biegu to zalezy jakie zboze, jak bedzie slabe to i 2 pocisniesz a jak geste albo lezak to 1 bedziesz szedl bez przyspieszacza.

Kamilek1    17

wklepuje w wyszukiwarke dominator 96 i nic znalesc nie moge wiec gdybys był tak mily to napisz jeszcze raz badz link podaj, z gory dzieki Pozdr

oo juz mam ;D dzieki :) tylko powiedz mi do jeczmienia jakie zastosowac ustawienia ? I jeszcze jednooo jak na oko da sie ocenic obroty mlucarni? bo mam zepsuty czujnik i obortomiesz mi nie chodzi a w tym sezosnie go raczej juz nie wymienie, bo inne rzeczy wymienilem i szkoda mi kasy na niego bo znalazlem za 700zł gdzies podrobke wiec sporo...

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    1409

zobacz czy prad dochodzi do czujnika, wez multimetr , nie pamietam ile tam powinno byc V ale jakos malutko, jak poczekasz do jutra to Ci sprawdze u siebie i powiem, sam czujnik jak nie jest jakos mechanicznie uszkodzony mocno da sie naprawic. A i czy dziala Ci przelacznik ten taki jak od kierunkow w ursusie podobny nad obrotomierzem ? co przelacza sie nim pomiedzy obrotami wialni a czujnikiem w skrzyni ?

co do jeczmienia to otwor 1-2 na duzej dzwigni od gory , mala dzwignia srodkowy, waitr zalezy tak ok.800-850, obroty wialni tak z 1200 ale jak Ci nie pokazuje to ciezko bedzie ustawic.

Kamilek1    17

problem w tym ze tam zostala sama obudowa po czujniku a wiec go w zasadzie tam nie ma takze nie mam co sprawdzac :) ale dzieki

Uziu92    1409

u mnie w miescie jest sklep z czesciami do zachodow , za taki czujnik kiedys chcieli 180 zl . Zadzwon, zapytaj wygogluj sobie "Siedlce Mirtrans" bo 700 zl to troche odstrasza.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez Kula07
      Witam.

Jak w temacie, sprzedam pozostałe mi po kombajnie 3 pasy do kombajnu Claas dominator 150.

Posiadam pasy o numerach:
      - 724 141.0 cena 220zł
      - 802 931.0 cena 100zł
      - 724 247.1 cena 600zł

Pasy nowe, nigdy nie używane, oryginalne. Ceny do negocjacji.

Link do olx http://olx.pl/oferty/uzytkownik/XNuW/
      Pozdrawiam.

• Przez pro2006
      Tak jak w temacie poszukuję dobrego dominatora 88-98 najleiej roczniki 89-90-91 jeśli ktoś wie o dobrym modelu proszę o odpowiedz. Oczywiście kombajny w rozsadnej cenie
    • Przez rolmasz
      Witam, czy możecie mi podpowiedzieć od czego są to koła pasowe? Leża na regale już dość długo i nie wiem co z tym zrobić.
      Dzięki i pozdrawiam

• Przez TelefonyRadom
      Witam Mam zamiar kupić kombajn do 100 tys, jutro jadę oglądać 78 s i 88s. I nie wiem co bd lepsze bardziej wydajne i miało większy komfort pracy? Proszę o podpowiedź