Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Piters182

Kontrole drogowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piters182    20

Witam mieliście jakieś nie miłe przygody z niebieskimi panami. Oczywiście jeżdżąc maszynami rolniczymi.

Pawcio096    1

Kiedyś z ojcem jechaliśmy mf 255 z 2 przyczepami z sianem. I nas ciapneli na drodze. A nasz mf bez szyb w kabinie zero swiateł i nie rejestrowany heee wiadomo o co kaman tylko hamulce. Policjant pyta nas sie a gdzie reszta ciągnika a ojciec mówi w domu a on w brecht. Drugi z policiantów był wredny i zaczął z pyskiem do ojca a ojciec sie wk***ił i powiedział zabierajcie ciągnik razem z tym sianem. Popatrzeli i nic wsiedli i pojechali :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez akowicz111
      Dobrze powiedziane ,,jak będzie wredny,, trzeba będzie robić za słowika i nauczyć się śpiewać ; http://www.agrofoto.pl/produkcja-roslinna/ochrona-roslin/aktualnosci/zakres-kontroli-piorin-w-kontroli-integrowanej,49130.html
    • Przez dziangwar
      Witam. Mam następujące pytanie. Czy jesli wybuduję oborę dla krów lub byków (mniejsza o to) nie korzystając w ogólę ze środków uni jedynie ze swoich pieniędzy, w której będą jakies tam warunki nie najgorsze ale i nie najlepsze, to czy mogę sie spodziewac kontroli z Uni bądź innej instytucji. Jeśli tak to jeśli stwierdza ona że nie spełnia jakiś tam warunków mogąmi te krowy bądź byki odebrać?

Zadajac to pytanie czysto teoretyzuje gdyz ciekawi mnie to, a kto wie moze będe miał w przyszłosci taką sytuacje.

Pozdrawiam! Dziangwar
    • Przez jerzy12
      Witam..   Mam problem w ciągniku MF5425 z światłami drogowymi. Światła mijania są. Drogowe przy podciągnięciu manetki od zmiany świateł świecą. Do bezpiecznika świateł drogowych prąd nie dochodzi. Jak by ktoś podpowiedziałby  gdzie może szukać to było by super.  Pozdrawiam ...
    • Przez zacier123
      Proponuję aby wypowiadali się tu rolnicy którzy mieli te śmieszne kontrole odnośnie bioasekuracji. Co tam sprawdzali, co wymagali i jakie ewentualnie kary... Jeśli temat podobny istnieje to, proszę o link bo nic podobnego nie mogłem znaleźć.
    • Przez _Rolniczka_
      Witam mogę prosić o spis wymaganych dokumentów prowadzonych przez rolnika w gospodarstwie rolnym potrzebnych podczas kontroli

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.