Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PaweBokiniec

rozidzielacz od t25

Polecane posty

witam mam w c-360 podpięty rozidzielacz do tura od t25 rozidzielacz jest dwu sekcyjny a mysilałem o krokodylu czy jakoś się da połączyc dwa rozidzielacze od t25 żeby były 4 sekcje prosze o pomoc

Marcelix    57

W ten sposób jak pisze kolega wyżej nie będzie to śmigało, bo rozdzielacz ma wolny spływ oleju w momencie gdy nie używasz żadnej sekcji i olej popłynie tam gdzie będzie miał lżej. Jedynie połączenie szeregowe załatwi sprawę, o ile można ten rozdzielacz podłączyć szeregowo. Ja myślę że da się, tylko musi być szczelne i mocne połączenie pomiędzy rozdzielaczami. Powrót normalnie z ostatniego rozdzielacza do zbiornika oleju.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Wiadomość z agroFakt.pl

slawek99    2

Niestety tych rozdzielaczy nie można łączyć szeregowo. Zamknięcie sekcji na drugim rozdzielaczu powoduje wzrost ciśnienia w pierwszym, co za tym idzie zamkniecie zaworu przelewowego i przy braku otwarcia sekcji, wtym pierwszym jest blokowane ciśnienie, doprowadza to do obciążenia i rozerwania pompy. Łączenie tych rozdzielaczy tylko równoległe i wyłącznie przez dzielnik strumienia, nie ma innej możliwości. Przy turze to rozwiązanie jednak jest mało ekonomiczne bo zmniejsza przepływ/wydajność o połowę.

hej mam problem z t 25  przemieniłem sekcje od kipra na podnośnik w rozdzielaczu podnosił ładnie a potem postał dzien i chce podnieśc siewnik i odbija mi cały czas wajche od podnoszenia dlaczego ? pomocy bo w pole nie moge wyjechac bo trzymac musze i bardzo słabo podnosi ? czego moze byc przyczyna ? 

zbyszekbrzuze    202

Prawdopodobnie masz zatkany dlawik przy silowniku, ten na prawym wejsciu przewodu.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kubaguzik
      Poszukuje schemat biegów do t-25 z dwoma dzwigniami.
    • Przez Mikua
      Czołem 
      Problem z Władkiem, rzuca olejem przez otwór w obudowie co widać łożysko sprzęgła, miał ktoś taki problem ? stawiam że poszedł uszczelniacz wału, wymieniał ktoś ? dużo jest rozbierania? 
    • Przez MarcinSp10
      Po wrzuceniu biegu czyli 5 i 6 slychac dziwne stukanie ale tylko pod obciazeniem i jak ma wieksze obroty moim zdaniem dzwiek ze skrzyni z silnika raczej nie bo by na kazdym biegu tak bylo. 
    • Przez złotymis
      Witam.  Potrzebuje momocy.  A więc w t25 mam problem z hydraulika.  Nie chce podnosić.  Trzeba mu naprawdę tepnac gazu żeby zacza podnosić..  Już sam nie wiem co jej sprawdzałem zaworki i dalej to samo..  może ktoś miał taki przypadek..  

• Przez MarcinSp10
      Witam potrzebuje rady od fachowca co ma swojego wladka pare dobrych lat. Sam ostatnio kupilem juz  2 wladka i szukam osoby ktora pomoze mi z elektryka. Niedziala mi w srodku ani oswietlenie ani nadmuch klikalem ten bialy guzik ( chyba bezpiecznik) a obok caly wlacznik i zadnej reakcji. Niewiem za co sie tam zabrac jakby ktos powiedzial co sie z czym je to bylbym bardzo wdzieczny. Zalezy mi aby w nim wszystko działało jak od nowosci

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.