Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
12newholland12

kupno bizona

Polecane posty

Witam zastanawiam się nad kupnem bizona zo 56. Obecnie mam posiane około 27 ha. Chciałbym przeznaczyćna jego kupno około 27tyś czy znalazł bym kombajn nadajacy się do sezonu nie wymagajacego wkładu finasowego ? co o tym myślicie ?

XMK13    365

Można zaryzykować i nic nie zainwestować w kombajn przed sezonem, ale zawsze jest coś, co trzeba wymienić czy poprawić. Za taką cenę nie znajdziesz maszyny w 100% gotowej do pracy.

"Okazja":

http://olx.pl/oferta...html#078ef56be8

Jeśli remont silnika i kilku innych rzeczy zmieści się w 8 tyś to miałbyś Rekorda za małe pieniądze.

Edytowano przez XMK13

Wiadomość z agroFakt.pl

Bartekj1994    111

A ja kolego polecałbym CI kupno takiego kombajnu

http://olx.pl/oferta/new-holland-1530-clayson-sprowadzony-1520-CID757-ID58KG1.html#405fb95fbf

Sam posiadam taki od 7 lat i nie jeden sezon przepracował bezawaryjnie a kosze nim około 25 ha u siebie i około 30 na usługach. Silnik Forda o niebo lepszy i oszczędniejszy od Bizona. Na 100l paliwa można śmiało od świtu do późnej nocy kosić bez przerw a bizonem w życiu Ci tego nie wystarczy. Poza tym 80% części pasuje od starego bizona które kupisz w polskich agromach.

Michalmeer    366

w życiu nie warto kupować rekorda .. wcale nie lest lepszy od zwykłego a tylko wiecej spali

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

XMK13    365

a rekord to nie Z058 ???

Tak. Rekord to Z058. Tak tylko podałem link, bo to okazyjna cena jak na Rekorda.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez mf3125
      Witam już od dłuższego czasu szukam kombajna dla swojego gospodarstwa, szukałem claasa ale komabajny 25 letnie w ładnym stanie to rzadkość. Trafiłem na ładną zadbaną Laverde czy ktoś mi może coś powiedzieć o tym cudzie techniki. Jak wygląda z częściami?
    • Przez fergi99
      Witam.
      Jestem nowy na forum wiec jak coś zrobię lub napisze żle mea culpa.
      Razem z ojcem prowadzimy gospodarstwo o profilu typowo sadowniczym o pow. ok 40ha i cały czas staramy się je powiekszać, główna uprawą jest porzeczka czarna czerwona i agrest a tagże pszenica ( w tyk roku 15 ha) . Posiadamy 2 Zetory 7211 (w obu bliskie jest przekręcenie licznika) i sadowniczego NH 75. Szukam używanego ciągnika do 90 max 110km o niedużych gabarytach będzie to ciągnik główny do ciężkich prac w polu ( I- III klasa ziemia ciężka sporo górek) jak i transporcie. Myslałem nad fendem lub valtra ale jestem otwarty teżna inne marki oprócz Belarusa, zetora, ursusa new hollanda i bliżniaczego case.
    • Przez Slawek0
      Cześć Wam,

Chciałbym zasięgnąć rady od gospodarzy i forumowiczów z wiedzą techniczną na temat ciągników rolniczych.

A więc,
      Planuję kupić, używany ciągnik rolniczy o mocy 120-150 KM do 100.000,00 zł.

Zależy mi, aby
      - był on około 2000 roku produkcji
      - był oszczędny w pobieraniu paliwa
      - miał niski poziom awaryjności

Marki: John Deere, Ursus czy Zetor są mi znanymi markami, dlatego chciałbym je pominąć w tym temacie.
      Każda inna marka wchodzi w grę, jako potencjalny ciągnik do mojego gospodarstwa. 

Ciągnik ma mieć do obsługi:
      - 4 skibowy pług obrotowy
      - opryskiwacz ciągany
      - grubera 

Z Waszego doświadczenia, proszę abyście polecili mi jakiś konkretny ciągnik i opowiedzieli co nieco o nim, jak się wam 
      sprawuje w gospodarstwie itp.

Pzdr
      Sławek