Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Drobnik

Opryskiwacze Agromechanika 3000l

Polecane posty

Drobnik    2

Witam :) na targach Opolagra wpadl mi w oko opryskiwacz firmy agromechanika 3000l 21m, wyglada dosc stabilnie, ma stabilizacje belki na silownikach i dodatkowe na takich balonach powietrznych (niewiem czy to jest dobre? bo szczerze az tak bardzo sie nie znam na tym) ma dwie pompy 150l na belke i 200l na mieszadlo myslicie ze takie rozwiazanie jest lepsze niz 1 pompa do wszystkiego bo wiekszosc opryskiwaczy ma 1 pompe 200-260l? cena tez przyzwoita okolo 93tys brutto katalogowo z komputerem itp. Tylko problem w tym ze nie ma opinie na temat tych opryskiwaczy? moze ktos z was mial z nimi stycznosc? tyle co wiem to tyle ze klepia go od podstaw pompy komp itp jest wszystko od nich wlasnym wyrobem;) z gory dzieki za pomoc i porade:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez viperwlkp
      witam wszystkich forumowiczów. chciałbym poznać opinie użytkowników nowej sipmy. jakie wady jakie zalety? czy może lepiej za ps1210 clasic wybrać ursusa z543a
    • Przez endrju321
      Witam,
      Jakie macie opinie na temat produktów firmy Euromasz? Szczególnie interesuje mnie bezorkowy agregat podorywkowy https://www.olx.pl/oferta/bezorkowy-agregat-podorywkowy-euromasz-transport-cala-pl-raty-CID757-IDssLht.html#4757a14709

• Przez Smoka
      Co powiecie na temat tych ciągników bo chcę go zakupić ?
    • Przez pawelus
      Witam . W weekend mam jechać oglądnąć ciagnik case cs 94  z 2002 roku . 
      Mam kilka pytań do Was dotyczących tego ciągnika . 
      -Jak się sprawuje ten model ?
      -Co się często w nim psuje ?
      -Jak z cześciami zamiennymi ?
      -Na co zwracac uwagę przy zakupie ? 
      -Strasznie mało ofert tego modelu na ogloszeniach . dlaczego ?

Czekam na odpowiedzi  , Pozdrawiam 

• Przez Bitels96
      Witam , chciałbym się spytać czy ktoś z was posiada kosiarkę dyskową Feraboli 2.0m. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.