Skocz do zawartości
hira2

zgrabiarka karuzelowa exklusiv 3000

Polecane posty

st220    12

Pierwsze słyszę taką firmę, poszukaj w sklepach z częściami może będą pasować palce od innej zagranicznej marki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Adasko16
      Witam ,Jaką prase i zgrabiarkę polecacie ? Interesują mnie nowe maszyny . Myślałem nad prasą firmy krone i lely.
      Co sądzicie o nich i które są najlepsze ? Co do zgrabiarek to czy warto kupić pronara zkp 800 czy lepiej kupić jakąś lepszej firmy np. krone , pottinger czy SIP ?

• Przez DzikiSimental25
      Witam wszystkich !
      Kupował ktoś może maszyny takie jak przetrząsarka karuzelowa, zgrabiarka, kosiarka dyskowa za granicą ? Chodzi oczywiście o używane.
      Jak było z cenami takiego sprzętu ? Podajcie jakieś strony z ogłoszeniami bo te które przepatrzyłem to nie ma nic w dobrej cenie.
      Dużo kosztuje transport ? Dziękuję i Pozdrawiam ! :rolleyes:
    • Przez JakubPatrykWiciński
      Witam, chce zakupić zgrabiarkę Kuhn 4.5 m na wózku transportowym i nie wiem czy mój ursus da radę Ktoś miał już taką zgrabiarkę polecacie ? 

• Przez johny22
      Witam, 
      poszukuje zgrabiarki karuzelowej zagranicznej produkcji, jakiej firmy polecacie, czy lepiej jedna karuzela czy dwie, ile ramion na tej karuzeli najlepiej, tak w cenie do 12-13 tys. Przeglądąłem w Niemczech strony i trafiłem na coś takiego, ile waszym zdaniem warto jest zapłacić za taką zgrabiarkę 

• Przez dyziek_1
      Taka jak w tytule, potrzebuję zgrabiarki, generalnie chodzi mi o ramę i jej zaczep, przekładnia może być uszkodzona, ramoniona również są niepotrzebne. Najlepiej woj. podlaskie.