Rolnik2517

Który rok tego supra?

Polecane posty

GucioJUMZ    393

lata 78 lub 79 to na pewno po lizakach z przodu bizona max zrób 82 to jeszcze nikt się nie gapnie jak przespawasz lizaki bo 83 miały już szersze koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek912    7

Na moje oko to 79r. bo miałem takiego podobnego wnioskuje to po wąskich oponach bo szerokie wychodziły od 80r. i po silniku i osprzęcie silnika wszystko tak samo jak było u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

opony miał szerokie tylko poprzedni właszczel nie miał funduszy na szerokie to załorzył wąskie

Edytowano przez Rolnik2517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim0n    27

Co do renowacji bizonów to znam takiego speca, tutaj macie linka do jego pracy nad bizonami, co do kolorów i roczników to do niego zachaczcie.

http://www.farmphoto.com/thread.aspx?mid=1152769#1152769

A z kolorem to zależy czy zostawiasz oryginał (który trochę wyblakł) i dobierasz pod kolor czy malujesz od nowa inny. Przypominam że bizony wychodziły w 3 kolorach żółty (miodowy) wiśniowy, i czerwony.

 

Jesli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    637

 

Powiem tak w roku 1975 zaczęli robić już numer 15000, aj bym twój obstawiała rocznik 1976 max 77'.

 

 

nie wiem skąd masz takie informacje ale mój jest oryginał rok 77 nr 14356....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kony88
      Witam mam pytanie ;] Mam zamiar kupic kombajn New Holland sprowadzony z Francji wszystko jest ok rok 1985 , kabina z klimatyzacja, sieczkarnia do słomy rura wysowana hydraulicznie , ale jest mały problem widac ze kombajn kosił kukurydze byl on do tego przystosowany ponieważ nie ma szczelin miedzy cepami no i widac jeszcze ziarna kukurydzy a słyszalem ze kombajn ktory kosil kukurydze jest z lekka zajechany... czy to prawda? prosze o wasze opinnie ;] pozdrawiam
    • Przez rucin
      Kupiłem superka i juz kilka tygodni go przeglądam i gdy chciałem otworzyć rure wysypu to było cieżko coś skrzypiało i strasznie cieżko szła wcześniej tak nie było gdy otwierałem podczas oglądania u poprzedniego właściciela co może być przyczyną.A może da sie jakos łatwo zrobić żeby była otwierana hydraulicznie??
    • Przez michaltos
      Witam wszystkich.
      Mam ogromną prośbę do tych, którzy posiadają dominatora 88s.
      Pilnie potrzebuję wysokość kombajnu na zdjętych kołach.
      Oczywiście chodzi o wymiary od uchwytu siłownika hedera- przy przedniej osi(bo to najniższy punkt) do powierzchni kabiny czy pokrywy silnika.
      Istotne też jest sprawdzenie szerokości tego pojazdu bez kół.
      Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc bardzo proszę o kontakt pod nr tel. 510-126-651 a na pewno się odwdzięczę (chociażby przysłowiową flaszką;-).
      Pozdrawiam.
      Michał.
    • Przez PaweBokiniec
      witam interesuje mnie który claas jest lepszy mercator czy protector ktury byście wybrali i który sobie z większym chedrem poradzi
    • Przez grzes871
      Witam, mam problem od kilku dni nie chce mi podnosić podnośnik w farmtracu 555dt, gdzie szukać przyczyny??? Mam go już 2,5 roku i pierwszy raz mam taki problem, najpierw słabo podnosił a teraz wogóle:/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj