Zaloguj się, aby obserwować  
snickers

Wydajność sipmy

Polecane posty

snickers    3

Witam, ile kostek jesteście w stanie zrobić przez godzinę pracy, albo w jakim czasie wyrabiacie całe sznurki 2000 metrów?

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorki12    5183

Średnio w 1h robię 400 kostek o wadze ok. 10 kg. Zdarzyło się i 600 , ale to już szkoda sprzętu. Te książkowe dane się nie pokrywają z praktyką :unsure:

Edytowano przez zetorki12

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez piterq1991
      Witam!

Czy jest możliwość aby w MF 3080 zwiększyć przepływ oleju na podnośnik?
      Chodzi mi o to, że chcę aby szybciej podnosił(pompa jest nowa założona). Jak jadę z maszyną w polu to zanim zdąży podnieść to ciągnik już zakopany. Siłę ma, bo podnosi wszystko bez problemu na wolnych obrotach, ale chodzi, żeby szybciej to robił. U znajomego w NH tak było, że wydajność miał zmniejszoną i w serwisie bez problemu od ręki mu to zwiększyli i zdecydowanie szybciej podnosił. Gdzieś kiedyś na forum coś czytałem, że w MF też tak jest. Czy to prawda? Jak to zrobić jeśli jest taka możliwość?

Pozdrawiam
    • Przez przemuch88
      Planuje zakup śrutownika większej mocy czy pracuje ktoś na takim sprzęcie godnym polecenia??

• Przez RolPro10
      Witam. Jestem na kupnie Mf 5613 dyna 4,ale znajomi polecają mi Stayera 4115 mówią że lepszy tańszy i w kabinie bije na głowę mf. Nie wiem którego wybrać? Nie chcę przepłacić i kupić gorszego tylko mocnego silnego i wygodniejszego podczas prac. Ja przywiązałem się do mf (mam mf 375 )ponieważ  wiem czym jeżdżę i wiem że mogę na niego liczyć   podczas większych prac. Ale chcę kupić coś większego i nowocześniejszego. Zastanawiam się jeszcze nad DF5100 ? Którego polecacie? I który jest bardziej wygodniejszy i ma lepszy materiał wykonania?  I jaki jest przedział cenowy? 
    • Przez ghanew
      Mam pytanie dotyczące pmpy hydrauliczne 11+8 (cm3/obr) firmy bosch 510 465 321 - jaki może być jej udźwig ??
    • Przez PatrykCichy
      Witam, kilka lat temu zakupiłem Zetora 7745 Turbo, Anglik, pompa pod maską. Po tych paru latach pompa strasznie osłabła. . Widzialem cos na Słowackich forach, lecz na Polskich zaledwie jeden temat z którego nic nie wywnioskowałem.  Teraz pytanie. Co wiecie na temat tej pompy? Marzocchi 2BK4S22. Miał ktoś styczność? Jaka wydajność? Jeżeli wymienić na nową, również pod maskę to jaka cena? Opłaca się wrócić do pompy wewnątrz silnika? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.