Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
snickers

Wydajność sipmy

Polecane posty

snickers    3

Witam, ile kostek jesteście w stanie zrobić przez godzinę pracy, albo w jakim czasie wyrabiacie całe sznurki 2000 metrów?

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorki12    2029

Średnio w 1h robię 400 kostek o wadze ok. 10 kg. Zdarzyło się i 600 , ale to już szkoda sprzętu. Te książkowe dane się nie pokrywają z praktyką :unsure:

Edytowano przez zetorki12

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Cree
      Mamy Bizona Z056 koszę różnie ok 30ha. czasami coś więcej to może i nic, ale myślę sobie ile max. mógłbym nim wykosić, wiem , że może ktoś napisać: ,,kosisz 3 tygodnie bez przerwy od 10-22 średnio 1ha/godz (zależy co?) no i mogę sobie policzyć..." , tyle, że mi chodzi o wasze praktycznie zrobione areały. No i napiszcie w jakim stanie (wiek...) waszych Bizonów zrobiliście te areały i ile czasu robiliście przegląd w kombajnach przed AKCJĄ?

Karygodny błąd często pojawiający się, mianowicie nie ZO56 tylko Z056 (słownie zet zero pięćdziesiąt sześć)...
    • Przez ahme999
      Dużo jest poetyckich porównań awaryjności i dostępności do części. Ale jak jest z wydajnością??

Piszcie proszę, jakie wydajności osiągacie tymi, i pochodnymi kombajnami w tej klasie. Ułatwi mi to przyszły wybór:)
    • Przez aster453
      Chciałbym zapytać którą nalepiej byscie mi polecili (tylko z tych kwota do 70 tys. brutto). Chodzi mi o prasę łańcuchowo walcową bo słyszałem że takie są najlepsze jeśli chodzi o belowanie siana, sianokiszonki i slomy. Prasa będzie belować ok 20 ha słomy ok. 8 ha siana /sianokiszonki x2 (lub nawet trzy razy w roku) oraz 3 ha lucerny także 2 i3 razy, no i oczywiście żytko ok.2 ha w maju
      SIPMA PS 1221 FARMA PLUS ok 68 tys. brutto (nie widzę tam rotoru a słyszłęm ze się przydaje w robieniu sianokiszonki).
      Famarol DF 1,8 V także łańcochowo - walcowa (ta jest z docinaczem ) obwiązywana siatką - std. za ok 64 tys. Warfama z-594 z rotorem i docinaczem (chyba tylko łańcuchowa) za ok 65 tys. albo metal fach z562 z rotorem i nożami (walcowa) za o 60 tys.
      Jeśli chodzi o cene to już wiadomo która ale chodzi mi o sprawność pożytek z niej itp która z nich mi sie najlepeij przyda ciągniki jakie by w niej chodziły to albo c360 albo proxa 90 Nie wiem co to jest siekacz w sipmie ani docinacz
    • Przez piotrek2308
      Witam,
      Nabyłem prasę Z224 z przeciwwagą i chciałbym jeszcze kupić do niej ciągnik ale nie bardzo wiem jaki.
      Budżet ograniczony do 15tys.
      C330 mało pali, tańsze części, na remoncie trochę się znam bo mam już jedną c330
      C360 droższy w utrzymaniu ale ma zapas mocy
      Ceny raczej zbliżone
      Robiłaby gdzieś na 7ha
      Co polecacie.