Podłączenie kabli.
-
Podobna zawartość
-
Przez lukeski15
Witam. Mam problem z podłączeniem alternatora. Alternator jest z jakiegoś Volkswagena. Ma on wbudowany regulator, więc jak to podłączyć omijając regulator? Są na nim wyjeścia D+, B+ oraz + .Tu jest jego zdjęcie:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce47c2575d8c28e1.html#
Wielkie dzięki !
pozdrawiam Łukasz
-
Przez michalll2532
witam!moze jest ktos wstanie podpowiedziec ktore bolce zmostkowac w cewce elektrozaworu http://aukcjusz.pl/aukcja/dzielnik-elektrozawor-6-2-12v-50l-min-tur,1548443.html
-
Przez t-25wladek
Witam mam taki problem. Zamówiłem sobie tura do t-25 i teraz żeby go podłączyć potrzebuje 2 wyjść hydrauliki jedno wyjście mam zapodam zdjęcie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4324fa3a0bdccf5b.html Jedno wejście mam tam zaznaczone a drugiego nie moge znaleźdź bo potrzebne są dwa 1 na to zeby olej pompował a drugie na powrót. Mój władek jest z 1979 roku. Zapodam jeszcze zdjęcie rozdzielacza, rozdzielacz nowy wymieniany w tym roku: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79d16ceb92a573c6.html. Jeśli ktoś wie gdzie to drugie wyjscie moze być to proszę o pomoc.
-
Przez daroslaw65206520
JAK PODŁĄCZYĆ TURA PROSTO W HYDRAULIKĘ W MF 3065 PROSZĘ O POMOC
Wyłącz caps lock.
-
Przez bopietras
Panowie mam pytanie czy takie podłączenie tura w moim zetorze 7745 bedzie prawidłowe? Przy podłączeniu do szybkozłaczy z tyłu tych 0,1,2 trzeba bedzie chyba przestawiac dzwignie w kabinie za kazdym razem? Może wie ktos jak to podłaczyc zeby było dobrze?
-

Rekomendowane odpowiedzi
Ursus 1014 itp
Wyswietlacz gaspardo - przerywa wyswietlacz
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się