Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
t-25wladek

Podłączenie tura a 2 wyjścia

Polecane posty

t-25wladek    0

Witam mam taki problem. Zamówiłem sobie tura do t-25 i teraz żeby go podłączyć potrzebuje 2 wyjść hydrauliki jedno wyjście mam zapodam zdjęcie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4324fa3a0bdccf5b.html Jedno wejście mam tam zaznaczone a drugiego nie moge znaleźdź bo potrzebne są dwa 1 na to zeby olej pompował a drugie na powrót. Mój władek jest z 1979 roku. Zapodam jeszcze zdjęcie rozdzielacza, rozdzielacz nowy wymieniany w tym roku: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79d16ceb92a573c6.html. Jeśli ktoś wie gdzie to drugie wyjscie moze być to proszę o pomoc.

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcelix    52

To drugie zdjęcie nie działa, może być tak że masz zaraz przy rozdzielaczu krótką rurkę zaślepioną i tego szukasz.

Voo    38

kubamako66 Zerknij do galeri,pełno tam T25 z turem.

t-25wladek Od razu kup sobie dłuższe śruby do skręcenia silnika z obudową sprzęgła bo oryginalne bedą za krótkie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez daryjusz10
      Mam mały problem. Kupiłem prasę zwijającą, ale nie ma przewodu, który łączy sterownik z gniazdem w ciągniku... sterownik już przerobiłem na zwykłą wtyczkę i chciałem podłączyć ją pod gniazdo w ciągniku ale tam chyba nie ma plusa na stałe... mam nadzieję, że mnie rozumiecie heh... i moje pytanie brzmi czy trzeba jakoś dodatkowo do tego gniazda na błotniku podłączyć na stałę plus czy zrobić drugie gniazdo specjalnie do prasy... i czy mogę ten plus pociągnąc bezpośrednio z akumulatora??
    • Przez tomaszek-c360-3p
      Witam, mam pytanie, mianowicie jak można w inny sposób podłączyć ładowacz czołowy do renault 103-54 bo mam podpięty pod tylnie gniazda wyjście i powrót z ładowacza a trzeci wąż powrót do skrzynii (rozdzielacz przy ładowaczy na joystik na 3 węże) a potrzebne są mi dodatkowe gniazda. Mozna podpiąc rozdzielacz prosto do pompy a powrót dać do rozdzielacza ciągnika a trzeci wąż zostawić jak jest (powrót prosto do skrzyni) ? nic się nie stanie z rozdzielaczem tura lub ciągnika?
      I jaki pług obrotowy wybrać na ciężkie i gliniaste ziemie? uciągnie 4 skiby obrót?
    • Przez jaculek13
      Witam. Mam problem z amortyzacją tura, wyposażony jest w litrowy hydroakumulator, który zaczyna amortyzować dopiero z pełną łyżką. Nigdzie nie mogę zdobyć jaka powinna być wartość ciśnienia gazu. Może już ktoś przerabiał ten temat?
    • Przez AdamiHelena4
      Mam podłączonego tura, lecz wydaje mi się,że nie jest on podłączony prawidłowo. Żeby tur działał,muszę dźwignię hydrauliki zewnętrznej przestawić do tyłu. Gdy podłączę przyczepę do jednego z wyjść,a dźwignia jest ustawiona w pozycji neutralnej ,przełączam w pozycję do tyłu na wywracani, jest zbyt duży ciężar to tur idzie samoczynnie do góry, gdy dojdzie do końca to wtedy zaczyna się wywracanie. Proszę o podpowiedź lub jakiś schemat. DZIĘKUJĘ.
    • Przez Slavvko
      Czy ktoś mógłby opisać wejścia i wyjścia rozdzielacza jumz ? I jaką rolę pełnią zawory w literkach " D " F " H " . Czy można wykorzystać literki " A " B " jako pierwszą sekcję bez tych zaworków które są wkręcone w " D " F " H "