Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
macko25

JD 1188 multi-zegary

Polecane posty

macko25    5

Mam problem z zegarami tzn jak wlącze młocarnie to zegary działają od prędkości jazdy, obrotów bębna, obrotów wentylatora, i silnika oraz gałka z diodami świeci a jak wyłącze młocarnie to juź nic nie dziala a powinno pokazywać prędkość jazdy lub obroty silnika i gdzie tu szukać przyczyny

Gomez01    1

proponowałbym sprawdzic mase dochodzącą do zegarów moze na łączonej mlocarni te dwa ciągna z pozostałych

bartas19    0

Zegary zaczynaja dzialac dopiero po włączeniu młocarni. Inaczej nie działają. Wszystko masz ok.

Wiadomość z agroFakt.pl

macko25    5

Dlaczego nie ? I jak mlocarnia jest wyłączona to nawet predkosci jazdy i obrotow silnika nie pokaze musi byc do tego włączona mlocarnia skąd wiesz masz taki kombajn?

bartas19    0

No jakbym nie wiedzial to bym nie pisał. Mam taki kombajn juz 5 sezonów. Po co Ci prędkość jazdy czy obroty silnika jak nie młócisz. Na maksymalnych obrotach pojedzie 19,5 km/h przy ogumieniu 23.1 r26 czyli standardowym

macko25    5

Aha a napisz na jakich obrotach silnika młócić no gaz na maksa ale ile w zegarze ci pokazuje?

bartas19    0

mam tak 2250 obrotów na pełnym gazie przy pełnym obciążeniu ale podkręciłem mu trochę na lince jak go kupiłem bo miał 2100

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować