Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

Problem John Deere 6110 rewers, elektryka.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam. Niedawno nabyłem John deere 6110. Wszystko było wporządku, kiedyś ciągnik sie zatrzymał, przepalił sie bezpiecznik, zmieniliśmy i wszystko chodziło. Ale sie pogorszyło. W tym momencie na wyświetlaczu za kierownicą świeci sie d1A, a co najciekawsze przy włączaniu kierunkowskazów zmienia się na HCU, b1F, bCU.

Skrzynia siedzi w nim AutoQuad z rewersem elektrycznym przy kierownicy. Przy właczonym jakimkolwiek biegu, gdy rewers przerzuce do przodu to zaczyna pikać i mruga N, do tyłu jest to samo. Natomiastgdy wyłacze bieg i gałke ustawie na hamulec skrzyni i włacze wtedy rewers to nic nie piszczy ani mruga, i dopiero po 5 sekundach zaczyna mrugać i piszczeć. Wziołem sie na sposób i wymontowałem czujnik z hamulca właczyłem bieg a ręczne przytrzymałem czujnik w pozycji jakby był załączony hamulec skrzyni po czym załaczyłem rewers do przodu i ciągnik ruszył ale oczywiście trwało to tylko wspomniane wcześniej 5 sekund.

Oczywiście przejrzałem wszystkie bezpieczniki i przekażniki, wszystkie działają, a z ciągnikiem jak był problem tak nadal jest. Ręce opadają.......

Jak macie jakieś przewidywania co mogło sie stać to piszcie, będe sprawdzał pokolei.

Rolnik1973    1757

Pod komputer podłącz panie, tylko komp jeden wie co z dżondirem dzieje się. Tylko komp, panie tylko komp, tam czujników jest ze sto każdy pewnie po 2100zł, tylko komp prawdę zna który czujnik d dał.

Wiadomość z agroFakt.pl

zukasz    2

haah kolego masz wlaczony tryb diagnostyczny, bo tej usterce z bezpiecnznikiem wlozyles bezpiecznik w puste pole bodajze f10 takze wyciagnij go z powrotem i smigaj dalej do roboty

grey6    41

Tak jak piszecie traktor jak jest diagnostyczny pyka i nie jedzie. To 1-szy od lewa drugi rząd. Miałem ten numer też na początku. Przyjechał gostek co sie zna sekunda i po sprawie.

Edytowano przez grey6

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez CezaryRoszkowski
      Halko, jutro chce uruchomić prase czy przewód nr 1 (głowny przepływ oleju) moze byc w tej samej sekcji gniazd co przewód nr 2 (podbieracz) ?
      Czy może należy go wpiąć w inne gniazdo?
      W instrukcji napisane, ze zle podlączenie grozi uszkodzieniem

Pozdrawiam

• Przez mustafakali
      Mam kilka problemów z tą prasą po pierwsze to nie chce automatycznie owijać bel dopiero owija jak ruszę prętem który zmienia kierunek ruchu siłownika
      Drugi problem to po założeni siatki jest ona tylko po środku beli a po krańcach już nie
      I ostatni problem nie ucina siatki chociaż noż jest bardzo ostry
    • Przez stasek663
      Witam mam do zaoferowania traktor jakim jest john deere 1040 50km 
      traktor zwinniejszy i wygodniejsze od c360 moc ta sama mimo3 cylindrów 
      Traktory ma 6tys Moto godzin 
      Cena :23tys 

• Przez stage99
      Witam.Posiadam Zetora Proxima 90 Power i od niedawna elektrohydrauliczny rewers ulega awariom,a dokładniej nie za każdym razem można cofać.Zetor jest z 2013R,Odpowiada za to moduł podłączonny kostką na 4 piny, dostanę taki moduł?Nie wiem jak to dokładnie się nazywa.
    • Przez Seba505
      Witam potrzebuje jakiegoś schematu instalacji elektrycznej do john deere 945 lub podobnych modeli z tą instalacją .Ponieważ ktoś ją pozmieniał i nie można dojść ładu

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.