Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

Problem John Deere 6110 rewers, elektryka.

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam. Niedawno nabyłem John deere 6110. Wszystko było wporządku, kiedyś ciągnik sie zatrzymał, przepalił sie bezpiecznik, zmieniliśmy i wszystko chodziło. Ale sie pogorszyło. W tym momencie na wyświetlaczu za kierownicą świeci sie d1A, a co najciekawsze przy włączaniu kierunkowskazów zmienia się na HCU, b1F, bCU.

Skrzynia siedzi w nim AutoQuad z rewersem elektrycznym przy kierownicy. Przy właczonym jakimkolwiek biegu, gdy rewers przerzuce do przodu to zaczyna pikać i mruga N, do tyłu jest to samo. Natomiastgdy wyłacze bieg i gałke ustawie na hamulec skrzyni i włacze wtedy rewers to nic nie piszczy ani mruga, i dopiero po 5 sekundach zaczyna mrugać i piszczeć. Wziołem sie na sposób i wymontowałem czujnik z hamulca właczyłem bieg a ręczne przytrzymałem czujnik w pozycji jakby był załączony hamulec skrzyni po czym załaczyłem rewers do przodu i ciągnik ruszył ale oczywiście trwało to tylko wspomniane wcześniej 5 sekund.

Oczywiście przejrzałem wszystkie bezpieczniki i przekażniki, wszystkie działają, a z ciągnikiem jak był problem tak nadal jest. Ręce opadają.......

Jak macie jakieś przewidywania co mogło sie stać to piszcie, będe sprawdzał pokolei.

Rolnik1973    2509

Pod komputer podłącz panie, tylko komp jeden wie co z dżondirem dzieje się. Tylko komp, panie tylko komp, tam czujników jest ze sto każdy pewnie po 2100zł, tylko komp prawdę zna który czujnik d dał.

Wiadomość z agroFakt.pl

zukasz    2

haah kolego masz wlaczony tryb diagnostyczny, bo tej usterce z bezpiecnznikiem wlozyles bezpiecznik w puste pole bodajze f10 takze wyciagnij go z powrotem i smigaj dalej do roboty

grey6    41

Tak jak piszecie traktor jak jest diagnostyczny pyka i nie jedzie. To 1-szy od lewa drugi rząd. Miałem ten numer też na początku. Przyjechał gostek co sie zna sekunda i po sprawie.

Edytowano przez grey6

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AgroTeamZamosc
      John Deere 6330 comfort - osad na ściankach zbiorniczka wyrównawczego zbiornika płynu chłodniczego, ubytek płynu, bulgotanie i ciśnienie w układzie nawet gdy płyn wystygnie słychać przy odkręcaniu korka ciśnienie. Płyn nie ucieka do oleju. Co może być przyczyną ?
    • Przez wlodarao
      Witam.
      Poszukuje używanego wału korbowego do jelonka 430 może być do szlifu.
      Za wszystkie info. bardzo dziękuje
    • Przez marek911
      Witam. Chcialbym zalozyc sobie cofanie przenosnika pochylego hedra. Widzialem ze w wersjach np 1075 wystepowalo to w oryginale. Na jakiej zasadzie to dziala? Moze ktos ma do sprzedania taki mechanizm
    • Przez strike51
      Witam,
      Mam problem z odpalaniem Johna. Pomimo zmiany akumulatorów (próba na dwóch nowych), silnik bardzo słabo kręci. W związku z czym podejrzewam, że problem tkwi w rozruszniku/reduktorze. Niestety nie mam patentu by go wykręcić. Ma ktoś może doświadczenie w tym temacie? A może, to nie rozrusznik?
      Dzięki za pomoc

• Przez Luk-asz
      Witam chciałbym zaczerpnąć od właścicieli John deere 2850 kilka informacji???
      -z jakimi maszynami pracujecie
      - jak z awaryjnością 
      - na co zwracać największa uwagę przy kupnie 
      z góry dziekuje za info

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.