Skocz do zawartości
Kasia22

Problemy z grzybem

Polecane posty

Kasia22    541

Witam wszystkich:)

Chciałabym się poradzić doświadczonych ludzi w kwestii grzyba jaki pojawił się u Mnie w gospodarstwie na ciele zwierząt:/

Kiedyś na takie białe plamki używałam ''Mycoderm'' ale nigdzie nie moge go ddostać, ostatnio dostałam niby zamiennik '''Myco Stick''

ale nie widzę poprawy:/

Może ktoś z Was może mi coś polecić dobrego, bądz wie gdzie mogę dostać ''Mycoderm''

Z Góry Dziękuję:)

daremw    128

ja stosuję Fungiderm- może są i skuteczniejsze ale u mnie wystarcza a grzyb sporadycznie się pojawia także nie mam może wielkich wymagań

simentalpl    0

U mnie krowy u których pojawia się grzybica spędzają dużo czasu na wybiegu. Oczywiście stosuję też środki farmaceutyczne ale trzeba zadbać o świeże powietrze w oborze. Przyczyną tych chorób jest wilgoć,brak wentylacji i wystarczającej ilości światła - między innymi. Też czasami borykam się z tym problemem co zobaczysz na załączonym obrazku.

https://www.youtube.com/channel/UCa99hgzqzunS8igHmviQUuQ

Wiadomość z agroFakt.pl

Kasia22    541

Dziękuję za pomoc:)

Bardzo ładne krówki, eleganckie, zadbane:)

grzesiekxy    15

Możesz zastosować szczepionkę np.BOVITRICHOVAC Leczy chore sztuki i uodparnia chyba na 12 miesięcy

Kasia22    541

Możesz zastosować szczepionkę np.BOVITRICHOVAC Leczy chore sztuki i uodparnia chyba na 12 miesięcy

A Czy mogę gdzieś kupić sama taką szczepionkę? Czy muszę tylko za pośrednictwem weterynarza?:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się