Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kacperek484

Mam duży problem z podnośnikiem

Polecane posty

kacperek484    0

Witam. Mam ciągnik Renault Cergos 350 i od niedawna zaczęło się dziać coś dziwnego otóż gdy podnoszę pług to zaczyna podskakiwać, a gdy wyłączę ciągnik to opuszcza maszynę. Myślę że to problem z rozdzielaczem lecz nigdzie nie mogę takiego znaleźć. Proszę o pomoc.

Robson123    0

popieram zdejmij podnośnik i wymień uszczelniacz i po sprawie robiłem taki ciagnijk jakies 2 tygodnie temu 3 godzinki i po kłopocie bynajmniej mi tyle zajeło

Wiadomość z agroFakt.pl

PIOTREK79    1

tłok znajduje się w obudowie podnośnika ( pokrywa tylnego mostu) musisz zdjąć i dostaniesz się do tłoka

Robson123    0

tłok znajduje się w obudowie podnośnika ( pokrywa tylnego mostu) musisz zdjąć i dostaniesz się do tłoka

nie w tym modelu jak zdejmiesz podnośnik będziesz widział powinien byc w korpusie tylnego mostunad wałkiem wom będziesz widział żeby go wyjąc dmuchnij sprężarką w kanał zasilający i ci sam wyskoczy

PIOTREK79    1

ciekawy model kolego Robson123 cergosa ze w obudowie tylnego mostu masz tłok . A cergos , ergos ceres i wiele innych modeli tłok znajduje sie w korpusie podnośnika a nie w tylnym moscie

Robson123    0

ciekawy model kolego Robson123 cergosa ze w obudowie tylnego mostu masz tłok . A cergos , ergos ceres i wiele innych modeli tłok znajduje sie w korpusie podnośnika a nie w tylnym moscie

tajk masz racje pomylilem sie myślałem o zupełnie innym modelu browara trza ci dać :)

PIOTREK79    1

oki:) he każdemu się zdarza jest tyle modeli że ciężko się połapać cergos nie pojdzie talk łatwo pewnie kabina do zdjęcia ale przy okazji mozna zajrzec do skrzyni biegow co tam sie dzieje mozna zobaczyc lub jak ktos ma zablokowaną piątke to odblokowac

Lukasz30245    6

Koledzy a czy jak mam siłowniki wspomagające na zewnątrz to w środku też jest tłok od podnośnika?nic sie nie dzieje narazie ale jestem ciekawy Model cergos

kacperek484    0

Dzięki wielkie za pomoc wymieniłem uszczelniacz i działa aż miło. Teraz tylko wymienić tarczę sprzęgła i będzie ok.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez mateunia19
      założyłem ten temat kiedyś ale nie mogę go znaleźć więc powtórzę. Ciągnik gdy jest zimny podniesie wszystko idealnie gdy natomiast pochodził z godzinkę przy agregacie czy talerzówce i często używało sie podnośnika następowały problemy, gdyż znacznie wolniej podnosił lub wo gule nie chciał wtedy musiałem zgasić silnik na sekundkę to znowu zaczął podnosić ale bardzo powoli. czym to jest spowodowane? jak to naprawić. Pompka ta co jest w szkrzyni pośredniej jest po regeneracji. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez XaWi
      Witam zauważyłem dziś ze na koncu walku jest duzy luz walek wychodzacy chodzi na boki i gora dul luz jest dosc spory co moglo sie stac czy to lozyska czy dostanie sie przez ten dystans z tylu aby wymienic lozyska?
    • Przez adiksutil16
      Witam. Ostatnio w 7340 pojawił się problem że jak się olej zagrzeje to bardzo słabo podnosi. Na zimnym oleju jest ok. Mażety na podnośniku dobre bo jak zostawie agregat prawie 2 tony na podnośniku to przez noc mało co opadnie prawie wcale. Wymieniłem pompe hydrauliczną (jest pod kompresorem) założyłem nawet wydejniejszą od zetora 9540 i problem nie znikł. Na zimnym oleju jest super nawet lepiej niż na poprzedniej pompie, wręcz ciągnik przydusi jak podnosi agregat na wolnych obrotach a jak się olej zagrzeje zaczyna bardzo powoli podnosić wręcz trzeba przygazować. Ktoś miał podobny problem?