Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
przemoj1

Ursus 9014H radio

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
przemoj1    3

Witam. Mam problem związany z radiem w ursusie a mianowicie słabo odbiera. Znalazłem antene i okazało się ze jest to zwykły zwinięty drucik. Poradzi ktoś jak to przerobić czy moze wyjąć radio i wczepić nową normlaną antenę do radia

DrJoint    0

Wystarczy ze ten srodkowy drucik kabla antenty podlaczysz pod mase ciagnika, a ten zewnetrzny potraktujesz go tak, jakby go nie bylo :)

Mlody5311    4

Słabe radio. Najlepsze odbiorniki miały kiedyś blaupunkty, dzisiaj to ciężko powiedzieć, trzeba się zagłębić w temat i poczytac troszkę.

Po coś się izoluje antenę od reszty samochodu czy czegoś innego.

Wiadomość z agroFakt.pl

MARAKAM    8

Tam masz antenę aktywną w środku, po wyjęciu radio ten cienki kabelek podłącz nie pod masę ale pod plus i wtedy radio zacznie lepiej odbierać, wiem bo to samo miałem, a teraz jest juz dobrze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez Vladimir
      Witam wszystkich :rolleyes: nie chodzi o awarię, lecz udoskonalenie... umarzyło mi się Panowie radyjko do Władzia, bo jeszcze tego mi tylko brakuje. Kabinka jest cichutka, bo i młoda no i Ruska ostatnio z telefonu puszczałem sobie muzykę i słychać bez problemu-ale jednak chciałbym system Trakto-audio i tu mam taką prośbę/pytanie do wszystkich, a zwłaszcza elektryków może tu obecnych :rolleyes:

Wiem, że radyjko trzeba po prostu podłączyć pod + no i -, czyli masę :rolleyes: ale ja nie chcę instalacji przeciążać, bo już parę rzeczy podłączyłem... :unsure: chcę zrobić osobną instalację do radia :rolleyes:
      Jak to zrobić najlepiej i oczywiście na jakich bezpiecznikach...?

Chciałbym też zrobić jakiś wyłącznik na przewodzie + od radia, żeby przy odpalaniu było odłączone na bank, tylko nie wiem, czy wtedy pamięci nie będzie tracić-bo wystarczy bezpiecznik...? :rolleyes:
    • Przez test
      jaka cena ursusa?