Skocz do zawartości
MaciejMrwczyski

Ankieta - praca magisterska

Polecane posty

daremw    128

też byłem studentem, też musiałem ankietę zrobić (minimum 50 wypełnień), więc i tu wypełniłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja już swoją mgr kończę w czerwcu obrona :P też pomogę :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtas_93
      Szanowni Państwo!
      Jestem studentem Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, kierunku Technika Rolnicza i Leśna i aktualnie piszę pracę inżynierską na temat: „Badanie struktury gospodarstw rolnych na podstawie ankiety internetowej.”Proszę o wypełnienie poniższej ankiety (ankieta znajduje się pod adresem poniższego linku), która ma za zadanie zbadać możliwość pozyskiwania informacji o gospodarstwach rolnych z wykorzystaniem ankiet internetowych. Formularz skierowany jest do osób użytkujących gospodarstwa rolne na terenie całej Polski i przeznaczony jest na potrzeby pracy inżynierskiej. Uprzejmie proszę o szczere wypełnienie ankiety oraz udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania zawarte w kwestionariuszu. Ankieta jest bardzo krótka i czas na jej wypełnienie nie powinien przekroczyć 10min. Zapewniam, że ankieta ma tylko i wyłącznie charakter naukowy i jest w pełni anonimowa, a uzyskane odpowiedzi posłużą wyłącznie jako dane statystyczne potrzebne do pracy inżynierskiej.

Ankietę można wypełnić pod adresem: http://goo.gl/forms/k55nhxpQnW

Z góry dziękuję za poświęcony Państwa czas oraz pomoc w wypełnieniu ankiety, której wyniki w postaci odpowiedzi są dla mnie bezcenne.

Pozdrawiam!,
      Wojciech
    • Przez SnWoWjaro
      Dobry wieczór!

Mam 21 lat, urodziłem się na wsi ale po kilku latach przeprowadziłem się do większego miasta Od zawsze ciągnęło mnie do rolnictwa (jak byłem mały lubiłem zapach gnoju). Od kiedy pamiętam pomagam dla wujka przy żniwach, siewach itp... itd..., ale jeżdżę tam 30, 60 i renówką. Niestety nie znam się zbyt na mechanice, ponieważ nie uczyłem się w tym kierunku. Obecnie studiuję i czuję, że nie jest to co chciałbym robić w życiu. We wrześniu planuje zrobić prawko na kategorie T i chciałbym się Was zapytać: czy mam jakiekolwiek szansę na zatrudnienie jako operator. Jestem osobą, która szybko uczy i wie co to znaczy praca w gospodarstwie.
         Proszę o wypowiedzi, krytykę, podpowiedzi, dodatkowe pytania na, które postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam!
    • Przez Konsultant_HRIC
      Dla naszego Klienta,
      dużej międzynarodowej firmy z branży maszynowej o stabilnej pozycji na rynku i znanej marce w Polsce od co najmniej kilkunastu lat,
      poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekun Regionu / Doradca B2B (części zamienne do maszyn rolniczych)

Region działania: Mazowsze Północne

Główne zadania:
      realizacja planów sprzedaży produktów na podległym terenie Mazowsza Północnego przygotowanie oferty handlowej rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi dealerami na podległym terenie oraz poszukiwanie nowych partnerów do współpracy prowadzenie negocjacji dotyczących warunków z wybranymi klientami przeprowadzanie działań marketingowych i szkoleniowych koordynacja strefy logistyki i transportu na podległym terenie raportowanie działań do przełożonego Wymagania:

wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane rolnicze lub techniczne) znajomość techniki rolniczej, w szczególności budowy maszyn rolniczych i ciągników min. 2-letnie doświadczenie handlowe w branży rolniczej/maszynowej/motoryzacyjnej umiejętność nawiązywania i utrzymywania długoterminowych kontaktów z klientem umiejętność samodzielnej pracy oraz konsekwencja w działaniu dynamika w działaniu, samodzielność i odpowiedzialność komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub jęz. niemieckiego prawo jazdy kat. B Firma oferuje:
      pracę w stabilnej firmie ciekawe możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń atrakcyjne warunki finansowe, podstawa + premia pracę w systemie home-office samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop Zainteresowanych kandydatów zapraszam do kontaktu lub przesłania aplikacji z życiorysem zawodowym pod adres: jw@hric.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 660 703 703.

Chętnie przekażę więcej szczegółów.

Konsultant HRIC

• Przez dawid8888

Witam

Jestem absolwentem Zootechniki na UWM w Olsztynie. Pracowałem na fermie bydła mlecznego w okolicach Nowego Dworu Gdańskiego. 300 krów plus młodzież. Aktualnie pracuję w szwecji na fermie obsługiwanej przez 4 roboty udojowa. Stado liczy 300 krów plus młodzież.Posiadam kurs inseminacji bydła .

Szukam pracy najchętniej od października ponieważ do końca września jestem w szwecji, Więcej informacji na swój temat udziele telefonicznie +48885290288 lub na email: dawid.jozwowski@wp.pl

• Przez dysia
      Witam
      jestem studentką ostatniego roku zootechniki. Studia kończę w lipcu a pracę magisterską planuję obronić we wrześniu.
      Studiowałam Zootechnikę na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, na studiach inżynierskich wybrałam specjalność Hodowla Zwierząt, a na magisterskich Żywienie i Dietetyka Zwierząt.
      Mam doświadczenie w pracy ze zwierzętami, m.in praca w Niemczech na fermie bydła mlecznego.
        Jako że jestem z małopolski, to ze znalezieniem pracy w zawodzie jest dosyć ciężko, stąd też moje pytanie, czy ktoś z Was słyszał może o pracy dla zootechnika bądź doradcy żywieniowego na terenie małopolski?