Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
--U-R-S-U-S--

Od czego są te kontrolki ?

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

corrado    217

Od nowości w C-360? Widziałem kilkanaście ale nigdy takich kontrolejk nie było tą po prawej raz widziałem była od podgrzewania świec żarowych.

traktor11    9

dwójka to na bank kontrolka od czujnika sprężarki powietrza znajduje się przy butli

a jedynka to ktoś se doczepił w orginale nie występuje

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    217

Jeśli jest tak jak mówisz to może nich kolega sprawdzi czy właśnie ta po lewej nie jest od świec.

Nie ma siwiec ;) To że 2 jest od spadku ciśnienia to się domyślałem ;)

A 1 jest na 100% oryginalna bo mam ciągnik od nowości i nic nie było wiercone na żadne kontrolki ;)

Rafallll360    844

Po pierwsze dwójka jest to kontrolka hamulca nożnego jak naciśniesz hamulec to powinna się zaświecić jak nie świeci to sprawdź czy bezpiecznik jest spalony ( 1 od góry) przewody sprawdź żarówkę ostatecznie czujnik który jest przy pompie hamulcowej czy nie jest spalony.Tam gdzie jest 1 to pewnie ktoś dorobił kontrolkę która służyła do : -spadku ciśnienia powietrza w butli

Sprawdź gdzie kable idą i do czego, zapytaj się taty dziadka lub kogoś kto zajmował się ciągnikiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez stefek1991
      witam mam pytanie. Nie wiecie ile moze kosztowac naprawa całej instalacji elektrycznej razem z lampami itp.
    • Gość ziomek16142
      Przez Gość ziomek16142
      Witam. Mam u siebie pożyczoną na jakiś czas C-360 3P 85 rok i od pewnego czasu brak świateł stop (gdy hamuje ). Hamulce sprawne, ale świateł brak. Przygotowuje go na przeglad i takie pytanie: Jak to naprawić ?? Jakaś pompa,czujnik, czy wina bezpieczników ??
    • Przez Klimston
      witam załozyłem do swoje 60tki alternator firmy Delco 12v 100a z astry f i na wolnych obrotach ładowanie wynosi 13/13.6v a na wysokich 14.8/15.1v .w astrze ladowanie bylo 14v/14.5v nie wiem w czym jest przyczyna. pozdrawiam
    • Przez Sqowron
      Witam wszystkich potrzebuje schemat podłączenia alternatora, z regulatorem napięcia RC212D. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez MarcinOtna
      Witam!
      Posiadam taki alternator: i chciałbym zapytać jak go połączyć z nową zakupioną instalacją elektryczną(dedykowaną pod alternator) oraz jaki regulator napięcia do tego właśnie alternatora?

Z góry dziękuje za pomoc
      Pozdrawiam!