Skocz do zawartości
96Zetor41

część do siewnika kuhn

Polecane posty

96Zetor41    0

Witam,

Zna ktoś z uzytkowników jakieś miejsce gdzie mógłbym kupić/zamówić gumę kółka dociskowego do siewnika kukurydzy z Kuhna? najlepiej jakąś stronę internetową

post-46747-0-44015600-1396208804_thumb.jpg

post-46747-0-74111900-1396208834_thumb.jpg

bomber84    6

Mi też to wygląda na Nodeta ale części mogą być zastosowane takie same. Pytaj w Pom-Metalu z Gostynia 655720582. Ale jak pamiętam to drogi to biznes ok 200zł/szt.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GrabekSto
      Witam mam zamiar kupić wóz paszowy o pojemności 12m3 najlepiej żeby był dwu ślimakowy ponieważ takie rozwiązanie jest lepsze ponieważ wóz paszowy jest niższy a ja własnie potrzebuje max 2.5 m ponieważ ładowarka podnosi na 3.1. Budżet to 110 tyś netto oglądałem już kuhna,strautmanna.peecona,faresina troilet  i wszystkie z nich pięknie wyglądały ciekawi mnie która z tych firm jest najlepsza Pasza  która będzie mieszana to dwie bele kiszonki ścięte nożami i wiadomo kukurydza.Prosił bym opinie gospodarzy który użytkują wóz paszowy którejś z tych film dwu ślimakowe mogą być też jedno ponieważ myślę że jest to ta sama budową tylko różni się wielkością i dodatkowym ślimakiem.
    • Przez przemo75
      Sprzedam części zamienne do następujących marek maszyn: Amazone, Bogballe, Claas, John Deere, Kongskilde, Kuhn, Nordsten i inne, Wystawiam faktury lub paragony.Części jest dużo,szczególnie do John Deere i Kuhn,dlatego proszę o zapytania na priv , na emaila przemo75@wp.pl lub 502 321 445
    • Przez Joda
      Witam! 
      Otóż w niedalekiej przyszłości mam zamiar zakupić nowy siewnik.
      Po głowie chodzi mi Kuhn Integra 3003 (3 metrowy) i właśnie tu pojawia się problem, jest to siewnik dość "duży" (waga ok. 2t)
      I pytanie brzmi: Czy Zetor 12145 dałby sobie z nim radę?
      Czy ktoś z was jest może "w temacie" i mógłby mi pomóc?
      Z góry dzięki
      pozdrawiam

• Przez rolnik_zary
      Poszukuje może ma ktoś taka część. numer katalogowy 5110/40-020/0 
      Proszę o kontakt. 603  - 127  -  697      603  - sto dwadzieścia siedem  -  697
    • Przez matiz955
      Cześć.
      Chciałbym zapytać się o poradę, jaki siewnik byście polecali do kukurydzy, który chcę zakupić na wiosnę przyszłego roku na Młodego Rolnika.
      Siewnik pneumatyczny, punktowy, 4-rzędowy, najlepiej redlice talerzowe, do 45 tyś zł.
      Siewnik będzie współpracował z Kubotą M7040- 74hp.
      Co polecacie w tych cenach, może ktoś jakiś posiada.
      Ostatnio patrzę, są jakieś nowe marki, jak  MINOS czy OZDOKEN, lub też MATERMACC.
      Liczę na pomoc, pozdrawiam