Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ThePerkins

Massey Ferguson 255 - Hydraulika

Polecane posty

ThePerkins    58

Witajcie. Mam takie pytanie jak przerobić hydraulikę żeby nie trzeba było przekładać tej wajchy pod siedzeniem. Teraz mi to będzie potrzebne bo kupuje foliarkę.

mencher_21    0

Chodzi Ci o to, aby naraz działał Ci podnośnik i hydraulika zewnętrzna.? :) Niestety jeżeli nie masz dwóch pomp hydraulicznych (ciągnik z eksportu) to nie ma w nich takiej możliwości. -_- Ps. Był już taki temat.

Jeśli pomogłem kliknij STRZAŁKĘ W GÓRĘ :)

ASOGCURSUS    20

Istnieje możliwość aby hydraulika działała razem z podnośnikiem takie rozwiązanie macie w fergusonach serii 300,500,600,ale nie myslcie że zrobicie to za pięć stówek

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Wiadomość z agroFakt.pl

ThePerkins    58

Chodzi Ci o to, aby naraz działał Ci podnośnik i hydraulika zewnętrzna.? :) Niestety jeżeli nie masz dwóch pomp hydraulicznych (ciągnik z eksportu) to nie ma w nich takiej możliwości. -_- Ps. Był już taki temat.

Tak :). Ciągnik nie jest z eksportu.

Istnieje możliwość aby hydraulika działała razem z podnośnikiem takie rozwiązanie macie w fergusonach serii 300,500,600,ale nie myslcie że zrobicie to za pięć stówek

Wiem, widziałem coś takiego na allegro było za 1tyś. Ale wtedy nie było mi to potrzebne.

Edytowano przez ThePerkins

ASOGCURSUS    20

Za tysiąc to nie kupisz nawet samej pompy,do tego potrzebna przekładnia przewody itp.

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

ASOGCURSUS    20

Oczywiście u mnie wszystko dostaniesz,no i wszystko mogę zmontować u rolnika ,ciągnik wymaga rozpołowienia

Edytowano przez ASOGCURSUS

ThePerkins    58

Daleko byś Pan nie miał ( Okolice Sokołowa Podlaskiego ;) ). Taka cena z montażem u mnie ?. Może się z Panem skontaktujemy :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez agronomek
      witam mam pytanie czy ktos sie spotkal z takim przypadkiem , podczepiam plug i przy obracaniu tzn powoli obraca i tak wyje ta hydraulika, wiadomosci podnosnik chodzi dobrze wspomaganie trocheciezko po uszczelnieniu orbitrola,sprzeglo szarpie czasami, czyto moze byc oznaka tego ze to jest wina pompy czy moze cos jest z rozdzielaczem z tylu? dodam ze tak tez sie dzieje przy agregacie ze przy skladaniu tez tak wyje i powoli sklada, jak by ktos wiedzial cos na ten ttemat to prosze o infor. z gory dzieki wielkie
    • Przez adrianufo
      witam mam taki problem kupilem agregat z hydropakiem dwu stronnego dzialania czyli dwa przewody i gdy podlacze do ciagnika pod jedna pare zlaczek to nie chce podniesc blokuje silownik olej ten ktory powiniem wyplynac wychodzi na to ze nie ma obiegu przewody malo nie popekaja takie jest cisnienie tak jak by sie jedna szybkl zlaczka nie otwierala w cigniku. powiem jescze ze jak odkrecilem jedna kozcowke z przewodu a druga byla podwieta ko ciognika od podnoszenia to ladnie podnosil tylko ze z tej odreconej lecial olej
    • Przez sparta
      Witam. niedawo zmieniałem olej w mf 3095, dzisiaj dźwigając i spuszczając tylny podnośnik dziwnie skacze, wydaje mi się ze pompa hydrauliczna jest zapowietrzona? czy jest to mozliwe, jesli tak to prosze o jakąś radę jak temu zapobiec. pzdr:)
    • Przez massey3120
      Mam fergusona 3120 95r NIewiem dlaczego ale dynashift nie dziala poprawnie. NIe działa na małych obrotach tzn poniżej 1300 obr i gdy zmienie na zakres A to czuje sie jakby koła sie kleszczyły (blokują np. ciągnik nie zjezdza z górki)? na zakresie D wszystko działa ok (nie blokują sie) Czy możliwe że to wina pompy hydraulicznej? Chociaż podnośnik działa bez zarzutu! Może miał ktoś z was podobny problem? Piszczie co wiecie.... pomocy
    • Przez michasko
      stosuje to paliwo w swoim ferdku od ponad roku i nie widzę różnicy, a cena jednak o ok 50 gr mniejsza. Ciekaw jestem jak u Was spisuje się to paliwo?