Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam problem z silnikiem a dokładniej na wolnych obrotach chodzi nie równo i trzeba go gazować żeby chciał jechac jest strasznie zamulony. miał ktoś taki problem??

Opublikowano

chwile podymi i przestaje. dziwnie nierówno chodzi i trzeba mu prawdopodobnie wyregulować dawke paliwa tylko nie wiem kto to może zrobic. ma ktoś nr do kogoś z serwisu deutza??

Opublikowano

Pani odgrzewam kotleta, planuje kupić forterra 11741 w okolicy jest jedna ładna ale tak jak wyżej na zimnym ciężko pali kopci na siwo jak się rozgrzeje przestaje kopcić ale jak się mu Doda gazu to i tak dymek zamiast czarny tot taki siwy leci i na niskich obrotach faluje, jedno co wiem to świece w nim nie działają, sprzedający twierdzi że silnik jest ok zdrowy tylko świec zrobić i pompę przejrzeć ale nie jestem pewny czy brać czy szukać innego, godzin też trochę ma bo 9tys 

Opublikowano

Podepnę się pod temat, mam na oku zetora torterre 11741  ma on silnik 6 cylindrowy deutza ,czy może ktoś podpowiedzieć co to za silnik jak z częściani , awaryjnością czy warto brać czy szukać 4 cylindrowca zetora?

Opublikowano
W dniu 17.03.2025 o 08:16, jan23 napisał(a):

Podepnę się pod temat, mam na oku zetora torterre 11741  ma on silnik 6 cylindrowy deutza ,czy może ktoś podpowiedzieć co to za silnik jak z częściani , awaryjnością czy warto brać czy szukać 4 cylindrowca zetora?

Powiet tak szukałem Zetora a kupiłem Deutz-Fahr Agrotron silnik tam jest podobny, jak narazie jestem zadowolony silniki są dobre części też są tylko trzeba uważać co się leje do zbiornika bo tam naprawa układu paliwowego nie jest już tak prosta jak w zwykłym zetorze i tak tania. Ogólnie szkoda że nie było więcej przedziałów mocy w zetorze z 6 cylindrowym silnikiem 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v