Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

MalyJohn    218

To jest właśnie korek wlewu oleju do skrzyni o ile dobrze pamiętam, a stan oleju w skrzyni sprawdzisz bagnetem który znajduje się po prawej stronie skrzyni stojąc od tyłu ciągnika :)

MalyJohn    218

Nie ma sprawy :) Jak byś miał jakieś pytania to śmiało pytaj. 7 lat woziłem się 698, więc ja lub tata sporo wiemy na temat tego papaja :)

MalyJohn    218

Ten pedał wciskany w podłogę z zamknięciem to jest blokada mostu tylnego. Ogromny plus że jest właśnie zapinana i nie trzeba trzymać nogą cały czas :)

pacio    0

Dobrze rozumiem że jak jest wciśniety ten pedał to ciągnie tylko przód??

pacio    0

Mam jeszcze jedno pytanie. Mam prasę rolującą która wcześniej pracowała z c-360 , która zalana jest hipolem. W fergusonie jest mobil. Wyczytałem ze po wymieszaniu się tych olei w skrzyni może się zrobić "masło". Może znacie jakiś sposób jak spuścić olej z hydrauliki w prasie? Prasa to Welger RP12.Nie chcę zrobić krzywdy ciagnikowi.. ;)

Pozdrawiam...

pacio    0

Wczoraj przestał mi działać licznik motogodzin. Powiedzcie czy linka po wykręceniu za alternatorem powinna wyjść? Rdzeń linki wygląda jak by wkecony w ten ślimak i za cholere nie mogę go wyjąć. Jest na to jakiś sposób??

bogus56    44

Rdzeń z przekładni powinien wyjść bez problemu. Sprobuj energicznie pociągnąć albo odkręć przekładnie i wtedy z bliska popatrz jak to wygląda.

pacio    0

Odkręciłem przekładnie ale nic to nie dało. Jak próbuje energicznie to niestety rdzeń linki się wyciąga jak sprężyna. Hmm teraz nie wiem , może kupić przekładnie?

bogus56    44

Nie jestem pewien jak jest u ciebie ale u mnie (silnik a4.236) akurat pasowała przekładnia od ursusa 4514 (kosztowała grosze), a linka kupiona z bepco,

Edytowano przez bogus56

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się