Skocz do zawartości
rafalrafal

pilna pomoc opryskiwacz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafalrafal    1

Mam do was pilne pytanie. Jestem początkujący i właśnie kupiłek opryskiwacz, mam w nim taki filtr ssący http://tablica.pl/oferta/filtr-ssawny-dolny-opryskiwacza-4002-01-000-2-CID757-ID4ZM0R.html , pryska dobrze lecz leje się z niego woad przez te malutką dziurkę w ogudowie - dlaczego?

Edytowano przez rafalrafal

Wiadomość z agroFakt.pl

stas    2

Tam nie ma być dziurki, masz wadliwy odlew obudowy filtra. Jak masz nowy opryskiwacz to reklamuj to u sprzedawcy. Jak opryskiwacz nie jest nowy, to możesz spróbować to zakleić na gorąco. Tam nie ma dużego ciśnienia, to powinno wytrzymać.

rafalrafal    1

Wielki dzięki kolego też tak myślałek ale niebyłem pewny bo na zdjęciach w necie to wszystkie te filtry mają widoczne te dziurki.

Sadek    449

Jeżeli nowy to reklamuj a jeżeli używany to musisz kombinować .

Z klejeniem to różnie (ale nie znaczy że ma być źle), wiertło fi 5 mm i podkładki z skórki lub z wkrętów farmer i śrubka nierdzewna lub zwykła i po problemie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TacerOo
      Witam,

mam problem ze swoim ciągnikiem. Latem gdy ciągnik się nagrzał wspomaganie i tur przestawał prawie działać, trzeba było dodać gazu żeby nie zacinało i i tak było źle. Teraz jest troche zimniej i robi się podobnie. Wspomaganie się zacina. Pompa była regenerowana, olej i filtr był wymieniany. Co może być przyczyną ? Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam
    • Przez g2osc
      Witam
      Znalazłem ogłoszenie o sprzedaży fahra i tu mam pytanie czy ma to sens pchać się w taki sprzęt?? może ktoś z was ma takie cudo??
      Areał mam mały tylko 6 ha ale nie mam czasu czekać na kombajn i wypatrywać w niebo czy przyjedzie zanim zacznie padać.
      Proszę o opinie na temat tego sprzętu dodaje link
      http://tablica.pl/oferta/fahr-m44-na-czesci-ID3zBGd.html#c757817e41
      Pozdrawiam
    • Przez Kizo
      Poszukuję informacji na temat nasion kukurydzy LG 3215 a dokładniej chodzi o to czy ktoś posiada takowe nasiona zaprawione w 2007 lub 2008 roku czy są dostępne tylko takie poddane ponownie ocenie w 02-2008 a zaprawiane pod koniec 2006. Podsumowując szukam informacji czy są dostępne w sprzedaży "świeże" nasiona wyżej wymienionej odmiany czy tylko takie poddane ponownie ocenie.
    • Przez Petrol
      Mam pytanie o silnik hydrauliczny do napędzenia pompy opryskiwacza. Ktoś modernizował ? Macie jakieś doświadczenia? Chcę się pozbyć wałka i napędzać hydrauliką.
      Pozdrawiam
    • Przez RolPro10
      Witam! 
      Kupiłem wczoraj JD 2030 4x4 (1979r.) tak na spontanie w okazyjnej cenie i nawet tak dokładnie sie mu nie przyglądałem tylko sprawdziłem główne podzespoły czy są sprawne itp. Sprawdzałem wałek, kręcił sie dobrze wszystko chodziło jak należy. Dziś już u siebie na gospodarstwie podjeżam pod rozrzutnik i chce sprawdzić moj nowy nabytek w polu i wgl. Zakładam wałek od maszyny i jak zawsze po podpięciu sprzetu sprawdzam "na sucho" czy wszystko działa. Włączam przekaźnik i nic sie nie dzieje. Łańcuchy sie nie przesuwają wałek sie nie rusza. Odpinam sprzęt, odjeżdżam kawałek i sprawdzam wałek. Nie działa. Duże obroty wałek ani drgnie. Gdy jest włączony nie działa nawet próbowałem ręką go przekręcić ale nic to nie dało. Jest zablokowany, ale gdy traktor jest wyłączony wałkiem można ruszać i nie stawia oporów w obydwie strony. Nie wiem co może byc przyczyna Bardzo Prosze o Pomoc i Rade! Zaczynam swoją przygode z JD a tu taka niemiła niespodzianka Co może być przyczyną i jak sie do tego zabrać by to naprawić. Sezon na całego sie już, ciągnik stoi a ja nie moge nic nim zrobic POMOCY !