Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
12newholland12

modyfikacje

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

To pytanie kieruje do właścicieli starszych ciągnikach. Czy w swoich traktorach wprowadziliście jakieś własne, nie fabryczne zmiany które poprawiły wam komfort pracy??? jeśli możecie to proszę o zdjęcia. Z góry dziękuje

Daman    0

Ja bede uszczelniał kabine kunów w c360, oraz wyciszał w środku, aby doprowadzić do warunków słuchania radia :), Jak cos sie ruszy dam zdjęcia ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

mizerek    0

Z Najbardziej użytecznych to nagrzewnica i świeca żarowa no i halogeny, no a tak to jeszcze takie bajery jak siłowniki gazowe w tylniej szybie i wiatraczek na lato. Radio miałem ale spaliło mi się to zdemontowałem. Ale jeszcze mam zamiar zabudować tył w ciągniku trochę uszczelnić kabinę i dorobić drzwi. Może z czasem coś jeszcze kwestia czasu i pieniędzy. Z zegarem fajny pomysł też nad tym myślałem, ale nie wiem jaki zamontować.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez agrofan98
      Witam, chciałbym się dowiedzieć co mogło być przyczyną awarii czujnika na wytrząsaczach (pierwszy z góry po lewej od tego dużego znaku STOP), oraz awarii świateł. Mianowicie światła przednie świecą się mimo że wyłącznik jest wyłączony oraz kluczyki ze stacyjki również, dopiero po wyjęciu bezpiecznika gasną.
      Oraz proszę o kontakt na gg 33552969 jeżeli chciałby ktoś porozmawiać nt modyfikacji itp.
      Próbuję również ustalić dlaczego czujnik strat nie działa.