Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
obs59

pompa wtryskowa w 8011

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

obs59    0

Members.no właśnie w tym jest problem nie ma miejsca aby prosto nakierować na śrubę

:Pdzięki wam jutro napisze jak mi poszło

mariuszd93    489

Dlatego jak już pisałem nie używałem oryginalnej przedłużki , tylko dospawałem druta 10 mm , nasadkę trzeba wprowadzić z góry albo z dołu, nie naprzeciw śruby , i dopiero przy śrubie celować , denerwujące to zajęcie ale da się

;)

zabalex    0

ja w piątek wykrecałem płaskim kluczem tylko ze alternator jeszcze wykrecam i nawet sprawnie to idzie

Nikita_Bennet    118

od góry po zdjęciu alternatora idzie uciętym kluczem trochę odkręcić.

My robimy tak że nasadka + długa przedłużka + krótka przedłużka nie do końca wsadzona w tę długą i wiele razy się odkręcało czy to w U902 czy Z10145.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Karas1895
      Witam, 
      Jestem posiadaczem w/w Zetora od prawie 10 lat. (10540 97')
      Zaraz po kupnie miał siły bardzo duzo, ale czy miał ciężko czy lekko nieregularnie dymił. Wyjęliśmy wtedy pompę i wtryski. Okazało się że końcówki wtryskiwaczy były od jakiejś tatry, ktore zostały wymienione  na zetoroskie, a pompa została rzekomo zregenerowana. 
      Od tamtej pory traktor palił jak u330... A siły miał tyle co nic. Że to ciągnik który pracuje w siewce, opryskiwaczu olewalem jego brak mocy aż do zeszłego roku. Postanowiłem spróbować trochę dodać mu dawki. Samemu. Teraz na starcie nie ma mocy , ale gdy łapie obroty prawie najwyższe, nie schodził mi z obrotów z HL pełna liści w momencie gdy koła szły włokiem.
      Rozmawiałem z sąsiadem który ma takiego samego od nowości. Mówi że dopóki nie zregenerował mu wszystkiego niedawno tak traktor stracił totalnie moc. Wyjmował pompę 6 razy przez ostatni rok i mówi że sie poddaje. Nikt nie potrafi u nas w Ciechanowie mu jej tak zrobić by znowu odzyskać moc. 
      Gdzie będą potrafili mi zrobić tak pompę by odzyskać dawną świetność tego Zetora? 
      Dzieki,
      Pozdrawiam,
      Robert

• Przez RolnikRolnikRolnik123
      Gdzie mogę kupić pompę do wspomagania kierownicy do prokmar 504? Gdzie znaleźć?
    • Przez tomek14
      Witam mam pytanie posiadam ursusa c 360 i zauważyłem że na pompie wtryskowej nie ma filtru pompy wtryskowej  i nie ma miejsca na jego zamontowanie czy to jakaś inna pompa czy coś?
      I jakie zadanie ten filtr spełnia?

• Przez adasmaratonczyk
      Witam posiadam fordson super major z 1963r i mam problem z pompa paliwowa, proszę o pomoc czy można znalesc gdzieś ja do kupienia lub zamiennik. 
    • Przez dawid3p
      Mam pytanie fabrycznie ma on ustawione na pompie obroty silnika na 1800obr/min max, ktoś się zna na tych pompach żeby mu ustawić z 2200obr/min? jest tam dystans graniczni który nie pozwala żeby dźwignia dalej poszła, rozkręciłem nie wchodzi na wyższe obroty, wiem że mtz 82 ts TEŻ MIał obroty ustawione na 1800 czy one miały inną pompę wtryskową? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.