Skocz do zawartości
ZiomekBezButow

Bezpieczniki Ursus c4011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus

Witam... Poszukuję klapki bezpieczników od ciągnika ursus c4011.

Klapka przykręcana na jedną śrubkę...

Jeśli ktoś by miał taką na sprzedaż, proszę pisać na pw.

Ps: Jeżeli nie ten dział, proszę przenieś.

Dzień bez jazdy Ursusem = Stracony dzień

FINN    1032

można kupić całą skrzynkę bezpieczników z taką pokrywka.. to taka sama jak od 80 czy zetorach

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

sebo1986    229

FINN z taką samą pokrywą? na niej są rozrysowane biegi wałek reduktor. nie kupi sie czegoś takiego nowego.

..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Czuwaj    0

Siema mógbys zrobić zdjęcie bezpieczników bo ja mam pomieszane jeżeli mógbyś jeszcze to napisz w jakiej kolejności są w jakim kolorze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez deluss
      Mam pytanie odnośnie akumulatora. Chcialbym wymienic na jeden duzy 12V. Chodzi mi oto ile najmniej moze mniec on Ah zeby odpalił c360 ? Chodzi mi tu o okresy kiedy na polu jest +10,15 min.
    • Przez jackob1997
      Witam wszystkich obecnych na forum.
      Mam problem z odpaleniem ursusa,sytuacja wygląda następująco;przedwczoraj chciałem odpalić ursusa i w momencie naciśnięcia przycisku rozrusznika padły akumulatory,wczoraj podłączyłem akumulatory do ładowania i próbuję odpalić i znowu ten sam cyrk.Przejrzałem całą instalację i wszystko jest dobrze podłączone niema żadnego luźnego przewodu (przewody od startera  również sprawdzone-wszystko ok).Moim zdaniem winny jest elektromagnes rozrusznik (jest to rozrusznik z reduktorem),a co to może być waszym zdaniem.Czekam na odpowiedzi,z góry Dzięki 
    • Przez jackob1997
      Witam wszystkich obecnych na forum.
      Mam problem z odpaleniem ursusa,sytuacja wygląda następująco;przedwczoraj chciałem odpalić ursusa i w momencie naciśnięcia przycisku rozrusznika padły akumulatory,wczoraj podłączyłem akumulatory do ładowania i próbuję odpalić i znowu ten sam cyrk.Przejrzałem całą instalację i wszystko jest dobrze podłączone niema żadnego luźnego przewodu (przewody od startera  również sprawdzone-wszystko ok).Moim zdaniem winny jest elektromagnes rozrusznik (jest to rozrusznik z reduktorem),a co to może być waszym zdaniem.Czekam na odpowiedzi,z góry Dzięki  
    • Przez maslo200
      witam  mam problem robie całą instalacje w c360  i nie wiem jak podłączyć alternator     bo nie wiem czy jest z wbudowanym regulatorem napięcia czy nie   może ma ktoś taki sam jak u mnie co to jest na foto za kosteczka nad rozrusznikiem ? za pomoc z gory dzięki 

• Przez BartoszWitusik
      Mam pytanie o ten "komputerek" na lewo od kierownicy ten niżej jak na zdjęciu. Hodzi mi o to do czego służy i jak go włączyć (bo u mnie w deutzu nic się na nim nie pokazuje) czy na nim można sprawdzić motogodziny?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.