Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Renault 75-14 wymiana termostatu

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam

Mam problem z termostatem w 75-14

Czy ta obudowa jest rozbieralna ???

Gdzie dostać taki termostat

 

 

4618948b0a6b8ce9m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJoker    4

Obudowa nie jest rozbieralna, ja w swojej wymieniałem całość. A gdzie dostać? W sklepie rolniczym pewnie będzie pod zamówienie, ale problemu z tym nie ma. A przynajmniej u mnie nie było.

 

witam poszukałem troche i znalazłem takie ooo http://technikarolna..._product=510761

jest kompletne i wcholerę drogie !

 

Wcale nie jest to takie drogie. Ja jeżeli dobrze pamiętam płaciłem za to ok 100zł. ale na pewno nie ponad 500 bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

wpisując w wyszukiwarkę za wiele nie wyszukało ,,, cenę zobaczyłem to mi oczy wyszły ze tak drogo , może sa to jacyś pośrednicy albo sciagaja na zamówienie ....

najlepiej isc do sklepu tylko takiego lepszego z częsciami i myśleze by sciagneli (zamówili ) ni i oczywiście cenie przyjaznej kieszeni ;)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Najtaniej udało mi sie znaleźć za 300zł

Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepaku1    10

podejrzewam że można dopasować termostat od samochodu syrena na alegro jest nowy za 140 zł tylko jest jedno a nie dwa cienkie wyjścia ale to nie problem bo można się wpiąc w ten gruby przewód z odpowiedniej strony,jest jeszcze inna możliwość pod warunkiem że się tam zmieścisz założyć obudowę termostatu od c 360 lub iść do tokarza i wykonać obudoę termostatu rozbieralną a sam termostat kosztuje grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co mi po taniej 50zł jak on ma 3 wyjscia a ja 4 potrzebuje

Nie bede drutował kupie ten za 300

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Przecież wyraźnie widać że pasuje ten termostat co kolega @Mawerick wrzucił. Ma też 4 wyjścia i patrząc co tam pisze to pasuje tez do twojego modelu. Radzę Ci dobrze popatrzeć i nie przepłacać.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj