Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Komputer sterujący LH 4000.

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam!

Potrzebuje dokladnej instrukcji obsługi komputera sterujacego dawkowanie cieczy opryskiwacza LH 4000, jak go kalibrowac jakie ma tam funkcje a tez czy da sie zmienic jezyk na polski? Ja mam go w jezyku francuskim i w ogole nie moge sie polapac o co chodzi... Jedynie znalazlem cos takiego:

http://www.teejet.co...2_cat50a-pl.pdf

STR. 22

Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje !

Pozdrawiam.

Edytowano przez bartoszmajczak

Emilianoso    0

Wygląda na to, że masz wersję sterownika 915-183, w której dostępne są tylko języki angielski, niemiecki i francuski. Polski dostępny w wersji 914-183. Nie wiem, czy można wgrać oprogramowanie z Polskim menu. Wnioski wyciągnąłem po analizie materiału który sam znalazłeś. Ze zmianą języka też nie pomogę. Mogę tylko podpowiedzieć, że "język" po francusku to "langue". Może uda ci się zmienić na angielski bądź niemiecki, jeśli oczywiście któryś z tych języków bardziej Ci odpowiada.

Edytowano przez Emilianoso

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Poszperałem tu i owdzie i dowiedzialem sie, ze mozna zmienic jezyk pokazywany w komputerze na PL lecz trzeba wyslac koputer do Danii..koszt nie duzy bo 90euro + koszty przesylki...a Jesli chodzi o instrukcje obslugi to udało mi sie ją zdobyc - odplatnie rzecz jasna- tzn ktos tlumaczyl angielska na polska i nie wyglada to najgorzej ;) dzieki za pomoc ;) temat zamkniety ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tower1988
      Witam, jestem nowy na forum więc jeżeli umieściłem temat w złym miejscu to przepraszam. Mam taki problem i pytanie zakupiłem rozsiewacz Bogballe Extrend 3000kg z komputerem i jak próbuję go podłączyć to znaczy plus do plusa i minus do minusa to na komputerze nie wyświetla się żaden napis tylko podświetlenie (pusty ekran) i cicho piszczy. Czy ktoś posiada taki rozsiewacz z komputerem i może mi powiedzieć czy komputer jest uszkodzony czy ja po prostu nie umiem tego podłączyć. Kompter to Calibrator 2003. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Ewentualnie proszę o informację na nr tel 667 262 676 może być sms ja oddzwonie. W załączniku zdjęcia komputera i rozsiewacza.

• Przez xforrest
      Witam. Nie dawno zakupiłem ciągnik Renault 640 RZ i mam pare pytań odnośnie komputera.

A więc do czego służy przycisk 1,2 i 3 oznaczony na zdjęciu.
    • Przez fiolek
      mam problem z komputerem przy opryskiwaczu a mianowicie moim zdaniem zle liczy predkosc,czasami sa skoki z 7km/h na 3km/h a co za tym idzie skoki wydajnosci cieczy z 200l na 400l/ha. Jaka moze byc przyczyna takiego zachowywania sie ?? czy napiecie ok11,5-12v moze sie do tego przyczynić??
    • Przez waldii1
      Witam szanowne grono, mam pytanie odnośnie miękkiego rdzenia w prasie john deere 570 jak powinno się zachowywać ciśnienie na zgniataniu po włączeniu miękkiego rdzenia na sterowniku? ponieważ u mnie po ustawieniu ciśnienia na 140 bar i włączeniu miękkiego rdzenia ciśnienie spadnie tylko o 10-15 bar. Co może być tego przyczyną? Dodam jeszcze że po przełączeniu dźwigni od hydrauliki w pozycję pływającą ciśnienie się utrzymuje na poziomie 140 bar w tej pozycji dźwigni wciśnięcie przycisku na sterowniku skutkuje spadkiem ciśnienia do 0 bar. Ciągnik to case mx 120 czy wydatek hydrauliki może mięć coś z tym wspólnego?. Bardzo proszę o pomoc ponieważ sianokosy w pełni a bela zwinięta bez miękkiego rdzenia to masakra podczas transportu ponieważ wideł nie da się w nią wbić. Pozdrawiam, Waldek.
    • Przez tom446
      Który system operacyjny jest lepszy windows 7 czy 8?