Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AndrzejBuat

Hak podnośnika

Polecane posty

AndrzejBuat    0

Jak zdemontować ten hak co jest na wale (wieloklin) co podnosi ramiona . Ten wał jest zatoczony i osadzony na tulejach .I nie mam pojęcia jak to zbić . Może ktoś to rozbierał, czy trzeba w to walić młotem i ma to wyjść ?

seweryn20    785

Ja to jak? Zdjąć ramiona, seger przy samym ramieniu siłownika i wybić. Ramię ma schodzić na stronę po której był zdjęty seger.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    785

No nie jesteś pierwszy któremu się to buntuje. Trzeba walczyć. Polewać, grzać, walić, kombinować. Niestety.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

endrius    9

Może źle zadałem pytanie jak wyciągnąć hak z tego wału .Bo ten wał ani w prawo ani w lewo .

hemi    17

Zdarza się że trzeba zdemontować plecak, wsadzić całość pod prasę 30 ton i zużyć parę litrów acetylenu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez keeway
      Witam gdzie sis znajduje filtr podnośnika w ciagniku mf 135
    • Przez oreł
      Witam. Od dłuższego pojawiło mi się na wyświetlaczy książka , ciągłe pikanie oraz symbol podnośnika z liczbą 15. Czy ktoś wie jak to skasować ???

• Przez Vroobel
      Witam!
      Po długim czasie problemów z podnośnikiem, podnośnik w końcu żyje i pracuje jak powinien ale jest problem z ustawieniem maksymalnej wysokości unoszenia,np ustawię go pod pługiem to jak podepnę lżejszą maszynę to unosi ją wyżej i zaczyna bujać, miał ktoś z was taki problem? jedynie co to jeszcze zmierzę ciśnienie sygnału w momencie unoszenia.
    • Przez MlodyFarmer
      Witam, cieknie mi olej z mocowania listwy podnośnika, jak to uszczelnić ? Podczas uszczelniania tego wycieku trzeba spuszczać olej ze skrzyni czy się obejdzie bez ?? 

• Przez MateuszWacawKlepacz
      Na zimnym oleju podnosi dobrze (1000 OBR.) a gdy sie rozgrzeje podnosnik słabnie trzeba mu pomagac gazem jaki moze byc problem ??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.