Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AndrzejBuat

Hak podnośnika

Polecane posty

AndrzejBuat    0

Jak zdemontować ten hak co jest na wale (wieloklin) co podnosi ramiona . Ten wał jest zatoczony i osadzony na tulejach .I nie mam pojęcia jak to zbić . Może ktoś to rozbierał, czy trzeba w to walić młotem i ma to wyjść ?

seweryn20    782

Ja to jak? Zdjąć ramiona, seger przy samym ramieniu siłownika i wybić. Ramię ma schodzić na stronę po której był zdjęty seger.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    782

No nie jesteś pierwszy któremu się to buntuje. Trzeba walczyć. Polewać, grzać, walić, kombinować. Niestety.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

endrius    9

Może źle zadałem pytanie jak wyciągnąć hak z tego wału .Bo ten wał ani w prawo ani w lewo .

hemi    17

Zdarza się że trzeba zdemontować plecak, wsadzić całość pod prasę 30 ton i zużyć parę litrów acetylenu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mateunia19
      założyłem ten temat kiedyś ale nie mogę go znaleźć więc powtórzę. Ciągnik gdy jest zimny podniesie wszystko idealnie gdy natomiast pochodził z godzinkę przy agregacie czy talerzówce i często używało sie podnośnika następowały problemy, gdyż znacznie wolniej podnosił lub wo gule nie chciał wtedy musiałem zgasić silnik na sekundkę to znowu zaczął podnosić ale bardzo powoli. czym to jest spowodowane? jak to naprawić. Pompka ta co jest w szkrzyni pośredniej jest po regeneracji. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez Adex
      Witam
      Mam pytanie co może być przyczyną opadającej wajchy podnośnika w ursusie c-360. Dopychając wajchę do końca(położenie do podnoszenia) po podniesieniu trzeba ją cały czas trzymać ręką ponieważ po puszczeniu wajcha opada i podnośnik się opuszcza. Dokręcałem już śrubki tej wajchy aby ciężej chodziła i może coś trzymała ale to prawie nic nie daje a jak już dokręce tak żeby coś dawało to wytrzyma kilka godzin i dalej to samo.
    • Przez darekprz
      podośnik bardzo szarpie podczas podoszenia przypuszczam że jest mało oleju jak sprawdzić poziom oleju hydrauliczego w c 385 i gdzie jest korek wlewu oleju

proszę o pomoc
    • Przez Piotrrr
      Czy tam są jakieś uszczelniacze?? Jak zdejmę ramie to coś to da??
      Leci mi bardziej z lewego ramienia, ale na prawym też już się poci.