Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lukas2909

Gniazda Hydrauliki Ceres

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lukas2909    4

Witam, w moim ciągniku po założeniu ładowacza czołowego zajęte są dwa gniazda hydrauliki, a zauważyłem, że przed gniazdami są takie trójniki, z jednej strony zaślepione korkiem co jest zaznaczone na zdjęciu, i teraz moje pytanie czy ma ktoś to rozwiązane w ten sposób..?, gdyż mój problem polega na tym, iż nie mogę znaleźć odpowiednich przejściówek, bo na tym trójniku jest calowy gwint, a końcówki przewodów mają metryczny, może ktoś już z tym walczył i pomoże, pozdrawiam.post-37440-0-15607800-1392760525_thumb.jpg

Wojtek987    62

Kolego jak nie możesz dostać przejściówek w swojej okolicy (nawet na zamówienie) to dorób kawałek węża i z jednej strony niech będzie gwint calowy a z drugiej metryczny i po bólu.

Wiadomość z agroFakt.pl

PIOTREK79    1

UNF – gwint calowy, zunifikowany, drobnozwojny kolanko tez może być tylko uważaj żeby ramiona podnośnika nie zaczepiały potem o przewody

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pawel131
      można kupić jakąś przejściówke aby wyjście hydrauliczne z mf-a 3080 pasowało do polskich przyczep?
    • Przez Frank5
      Do czego służy ta prawa dźwignia w reno? Zdjecie w załaczniku

• Przez Frank5
      Mam problem ponieważ nie wiem do czego służy ta dźwignia. Może ktoś wie? Z góry dzieki

• Przez Lukas2909
      Witam, niestety ostatnio w moim ciągniku Renault Ceres 85 (JD), z zaworu nagrzewnicy zaczął kapać płyn, cena nowego 580 netto O_O, próbowałem dopasować od jakiejś osobówki, najbardziej zbliżony jest od audi 80 ma  średnice przyłącza 17 mm i te dwa milimetry w stosunku do oryginalnego 19 mm okazało się za dużo, może komuś z forum udało się na coś wpaść, będę wdzięczny za każdą podpowiedź, pozdrawiam.