Skocz do zawartości

Polecane posty

ursus-5314    69

nie ma szans. po pierwszee rotor, po drugie duże gabaryty, ja poleczm ci krone 125 mój kuzyn w sianie śmiga na 3 i wszystko ładnie zbiera, nie zapycha się, nieźle zbija.

morfi81    30

@ursus-5314 coś ci się chyba pomyliło bo ten model prasy niema rotoru, ale generalnie c-360 będzie miała ciężko

Wiadomość z agroFakt.pl

sochacz89    0

TRACTOR MINIMUM REQUIREMENTS

644 - 60 PTO HP minimum

644 Silage Special - 65 PTO HP minimum

654 - 70 PTO HP minimum

664 - 80 PTO HP minimum

Wymagana Moc ciągnika może się różnić w zależności od warunków uprawy, gęstości beli, rozmiaru beli, oraz ukształtowania terenu. Bądź pewien ze ciągnik jest wystarczającej mocy i wagi, aby zapewnić właściwe działanie w konkretnych warunkach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jakusz998
      Witam ,
      Posiadam ciągnik T7.200 na skrzyni Range Command z dodatkowym biegiem eko C7 i zastanawia mnie do ilu obrotów powinien zbic ten bieg przy maksymalnej prędkości, bo oczywiście zbija ale tylko do 1900obr/min a wszedzie gdzie dowiaduje się ludzie mają po 1650obr. I moje pytanie jeśli faktycznie mogą byc mniejsze to gdzie problem jesli ciagnik miał tak od nowości? 
    • Przez Kamil1025
      Witam macie jakieś opinie dotyczące tego kombajnu? Może jest jakiś użytkownik? Mam zamiar zmienić Bizona rekorda na taki sprzęt właśnie i jestem ciekaw jak sprawują się te kombajny. Z góry dzięki za odp. 
    • Przez BumBleBeeee
      Witam. 
      Mam mały problem z NH TM 190. Mianowice przy odpalaniu od razu gdy odpali wchodzi na obroty rzędu 1500 czasami mniej i nie  wiem czego to może być wina. Wie ktoś czym może być to spowodowane ? Dodam, że gdy odpali wchodzi na te 1500 obrotów pochodzi 1-2 sekund i spada do normalnych obrotów na jakich powinien chodzić 
    • Przez KemBiX
      Witam tak jak w temacie mam problem z niedziałajacymi polbiegami (żółw i zając) w ciągniku new holland tl100  prosił bym o pomoc doswiadczonych uzytkownikow co moze byc przyczyna co nalezy sprawdzić. Zapomniałem dodac ze żółw działa bo to polbieg startowy tylko nie przerzuca na zająca
      Z góry dziękuję i pozdrawiam licze na szybkę odpowiedzi.
    • Przez sajdka
      Witam,
      Czy ktoś wie gdzie znajdę instrukcję obsługi , katalog części do prasy New Holland 658, najlepiej pdf.
      Z góry dzięki za pomoc
      W razie co podaję swojego meila: sajdka@o2.pl.

Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.