Skocz do zawartości

Polecane posty

ursus-5314    69

nie ma szans. po pierwszee rotor, po drugie duże gabaryty, ja poleczm ci krone 125 mój kuzyn w sianie śmiga na 3 i wszystko ładnie zbiera, nie zapycha się, nieźle zbija.

morfi81    30

@ursus-5314 coś ci się chyba pomyliło bo ten model prasy niema rotoru, ale generalnie c-360 będzie miała ciężko

Wiadomość z agroFakt.pl

sochacz89    0

TRACTOR MINIMUM REQUIREMENTS

644 - 60 PTO HP minimum

644 Silage Special - 65 PTO HP minimum

654 - 70 PTO HP minimum

664 - 80 PTO HP minimum

Wymagana Moc ciągnika może się różnić w zależności od warunków uprawy, gęstości beli, rozmiaru beli, oraz ukształtowania terenu. Bądź pewien ze ciągnik jest wystarczającej mocy i wagi, aby zapewnić właściwe działanie w konkretnych warunkach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez xAlbertsheise
      Dzień dobry,
      Proszę o pomoc w wyborze pługa.
      Jaki pług obrotowy, używany kupić do ciągnika New Holland TD5.85 (82KM) z ładowaczem czołowym URSUS TUR 6.
      Producenta krajowego czy zagranicznego, 3/4 skiby, maksymalna masa, jakie zabezpieczenia?
      Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?
    • Przez staszek87
      Witam. Chciałbym zapytac czy ktos z forumowiczow kupil najnowszy ciagnik t6 produkcja grudzień 2017 z ladowaczem Stoll na joysticku w podlokietniku? Ciagnik przyjechal z Anglii z seryjna adaptacja do ladowacza po dolozeniu ramienia joystick nie dziala. Ciagnik stoi w serwisie na naprawie gwarancyjnej juz 3 tygodnie ale serwis nie wie jak to naprawic i Anglicy ponac tez. Jak ktos ma taki zestaw i wszystko dziala prosze dac znac. 
    • Przez Patryk212
      Witam chciałbym zapytać was co sądzicie o tym NH.
    • Przez dan02
      witam.  zastanawiam  się nad  kupnem  ciągnika  75-85 koni.  rozważam  kupno  new holland t4.75 i bylem do tego  przekonany do tej pory.  ale też  trafiłem na  dobrą  ofertę  case ih  farmall 85a. ciągnik  będzie pracował  na  powierzchni  20  h.   co  będzie lepszym wyborem.  chodzi mi o  awaryjnosc  ceny  części  i napraw spalanie.  proszę  o pomoc.  dziękuje i pozdrawiam. 
    • Przez adriian
      Witam. Mam pytanie posiada może ktoś z was części do New Holland 8670 - 1997rok, albo wie kto może mieć ? Interesują mnie tryby do skrzyni biegów.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.