Skocz do zawartości
CezarKing

New Holland TX 36

Polecane posty

CezarKing    3

Witam, jak w temacie chodzi mi o kombajn New Holland TX 36, moje pytanie brzmi nastepujaco :) jak sprawuje sie ten kombajn? mam zamiar wymienc sowj ciagnik Deutza 150KM na kombajn i mam oferte na wlasnie taki kombajn tylko nie mam gdzie zaciagnac opinii o nim wiec zwracam sie do was koledzy oraz jesli sa kolezanki. :) Jesli ktos pracowal taka maszyna to prosze o jakies opinie plusy minusy co do tej maszyny :) z góry dziekuje :) Pozdrawiam :)

Słuchaj kolego byłem operatorem przez 2 lata takiej właśnie maszyny .Kosiłem nim nie całe 240 ha sprawował się bd komfort jazdy wysoki (klima,radio itp).Wad jako takich nie ma .Jak dla mnie dużo pali ale nie pamietam dokladnie ile palil ale ponizej 10 l paliwa w kukurydzy

.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez prz3m
      Cześć,
      mam problem z TM140. Po upływie około 5s od uruchomienia ciągnika zapala się (mruga) ikona filtra oleju hydraulicznego i przekładniowego.

Korzystając z podpowiedzi zainteresowałem się czujnikiem temperatury: 
      Olej hydrauliczny/przekładniowy raczej nie ma 40*C zaraz po uruchomieniu silnika , więc kierując się powyższą podpowiedzią wykręciłem czujnik, sprawdziłem i .... wygląda, że jest ok. Gdy jest zimny, to nie przewodzi, gdy go podgrzałem do ponad 40 *C to przewodzi.
      Co mogę jeszcze sprawdzić, chyba tylko wymienić filtry i olej? Chociaż dziwi mnie, że w ogóle ta kontrolka się zapala na zimnym oleju.
      Dodam jeszcze, że ciągnik kupiłem 3 miesiące temu, od rolnika i jeszcze od tego czasu go nie przetestowałem w polu. Podczas oględzin wszystko było ok, a kontrolka zapaliła się chwilę przed powrotem do domu (ok 70km) i w sumie od tego czasu mruga cały czas. Olej hydrauliczno przekładniowy wymieniany był w 2006r i wg poprzedniego właściciela jeszcze 1 rok mógłbym na nim pojeździć.
      Przeciągnij pliki do przesłania lub wybierz pliki... 
      Maksymalnie wszystkich plików 48,82MB   Wstaw inne multimedia  Przesłane grafiki

• Przez Ares1x
      Witam mam problem z New Hollandem ts135a, ciśnienie blokuje zawór od hydrauliki. Ciśnienie zostaje w dzwigni oraz grzeje olej w skrzyni w czym może być problem? 
    • Przez matbog68
      Witam serdecznie.
      Mam problem z moim nh polega on na tym że wchodzę w tryb kalibracji jestem w tym trybie i nie wiem co dalej.
      Miga cały czas książka serwisowa i nie wiem jak wybrać sprzęgła przy kalibracji. Gdzie będzie to widać te ciśnienia? Mam tylko ten mały komuterek pokładowy z prawej strony.
    • Przez Kosciuszko81
      Witam jestem posiadaczem od niedawna pracy new holland Br 750 bez kompa,owijanie na dwa sznurki bez siadki. Przy otwieraniu komory włącza się owijanie czy to normalne! . TAK samo się dzieje jak mam balota mniejszego od 120 też się włącza owijanie jak opuszczam komorę. Proszę o poradę 
    • Przez Kosciuszko81
      Witam jestem posiadaczem od nie dawna prasy zmienokomorowej Nh Br750 auto wrap, mam taki problem gdy podnoszę komorę włącza mi owijanie sznorkiem dzieje się to tylko w tedy gdy mam ustawione bela na 120 i mniejsze może ktoś miał taki problem i wie jak to rozwiązać i jaką jest tedo przyczyna

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.