Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KrystianLS    8

My robiliśmy 2 sekcję pod prasę.

ale i pod tuza tak samo możesz pod siedzeniem czyli na tym zdj co wysłałes

powiina się znajdować zaślepka to pod nią podłączasz się

Wiadomość z agroFakt.pl

BUSTED    57

witam mam takie czy można podłączyć ten rozdzielacz od tura tak że na pierwszym miejscu jest pompa olej przewodem idzie do tego rozdzielacza wchodzi od strony zaworu a wyjściem olej jest skierowany na zasilanie plecaka czytałem już o tym i niektórzy pisali że te rozdzielacze z allegro to po prostu rozrywa ale ten nie wiem z jakiej jest firmy był razem z turem agromasz ł 106 wydaję się dość mocny. Kolega w c385 ma dodatkowy rozdzielacz tak podłączony i nic się nie dzieje tylko nie może używać obydwu rozdzielaczy jednocześnie tylko najpierw jednym a potem drugim. Spróbowałbym podłączyć tak samo ale boję się że go rozerwie tak jak pisali co niektórzy i 300 czy 400 zł pójdzie w piach http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac7ac21853c3c735.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/55713d2344a99bc5.html

pancer527    7

Nie ma co się dziwi że zwykłe rozdzielacze rozrywa jak się powrót T nisko ciśnieniowy podłącza się jako zasilanie podnośnik... take coś można robi z rozdzielaczem z wyjściem wysokociśnieniowym HPCO na powrocie w wtedy będzie ok pozdro

BUSTED    57

Teraz mam tylko pytanie czy ten moge tak podlaczyc co podalem w linku

pancer527    7

Tak jak pisałem jeśli na powrocie ma napisane HPCO to tak a jeśli tylko T to nie bo to jest wyjście powrotne nisko ciśnieniowe i przewarznie jest ono do 20 atmosfer opisywane.

pasiu66    17

Panowie czy rozdzielacz od bizona ten dwu sekcyjny będzie się nadawał do tura. Mam taki rozdzielacz ale widzę że ma tylko po jednym wyjściu na sekcje a jak podłączyć siłownik dwustronnego działania?

pancer527    7

Raczej nie założysz tego rozdzielacza jak ma po 1 wyjściu na sekcji pod siłownik dwustronny. pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się